Ізюмська районна військова адміністрація
Харківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Начальник Ізюмської районної військової адміністрації Степан МАСЕЛЬСЬКИЙ разом з начальниками військових адміністрації населених пунктів взяв участь у засіданні Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

Дата: 25.10.2024 08:00
Кількість переглядів: 58

Фото без описуПлан здобув широку підтримку у світі. Єдність та рівень підтримки наших міжнародних партнерів справді вражає. 
 


Національна консолідована широка суспільна підтримка Плану перемоги – це об’єднання навколо України, захисту спільної та персональної свободи та майбутнього – знову ж колективного та індивідуального.
Разом з тим, важливо донести необхідність підтримки Плану перемоги до іноземних громад та регіонів країн-партнерів.

План перемоги складається з п’яти пунктів.
Перший пунктзапрошення України в НАТО. За словами Глави держави, факт запрошення України в НАТО може стати фундаментальним для миру і свідченням для російського диктатора, що його геополітичні розрахунки програшні.
Другий пунктоборона. У ньому йдеться про незворотне зміцнення української оборони проти агресора. Реалізація цього пункту передбачає продовження операцій Сил оборони у визначених районах РФ, а також посилення українських позицій і знищення наступального потенціалу Росії на окупованій території.
Він також базується на допомозі партнерів, зокрема в комплектуванні бригад резерву для ЗСУ, посиленні ППО, спільному з партнерами збитті російських дронів і ракет, інвестиціях в українське оборонне виробництво, знятті обмежень на застосування далекобійної зброї, наданні відповідних далекобійних можливостей і супутникових даних та інформації від розвідок у реальному часі.
Третій пунктстримування. Україна пропонує розмістити на своїй території комплексний неядерний стратегічний пакет стримування, який буде достатнім для захисту країни від будь-якої воєнної загрози з боку Росії.
Четвертий пунктстратегічний економічний потенціал. Україна пропонує стратегічним партнерам укласти спеціальну угоду щодо спільного захисту наявних у країні критичних ресурсів, спільного інвестування та використання відповідного економічного потенціалу.
Ідеться про природні ресурси та критично важливі метали ціною у трильйони доларів США. Це, зокрема, уран, титан, літій, графіт та інші стратегічно цінні ресурси, які є значною перевагою у глобальній конкуренції.
П’ятий пунктбезпековий. Він розрахований на післявоєнний час та передбачає у разі згоди партнерів заміщення окремих військових контингентів збройних сил США, дислокованих у Європі, українськими підрозділами, які здобули реальний досвід сучасної війни, застосування західної зброї та взаємодії з військовими НАТО.
 

                 



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора