Ізюмська районна військова адміністрація
Харківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Мінекономіки запрошує підприємців приєднуватися до політики «Зроблено в Україні»

Дата: 12.06.2024 16:45
Кількість переглядів: 37

Фото без описуДля сприяння розвитку українських виробників та стимулювання попиту на українські товари, Уряд запровадив нову державну політику «Зроблено в Україні».

Підприємцям, які виробляють в Україні, створюють додану вартість та робочі місця, надаватимуть найбільше сприяння від держави. Крім того, при купівлі українських товарів, до 40% коштів через сплачені податки повертаються у бюджет на потреби сил безпеки та оборони.

Щоб підприємство стало частиною «Зроблено в Україні», його виробничі потужності мають бути в Україні. Для того, щоб покупець точно розумів, що товар вироблено в Україні – створено універсальне маркування для товарів

українського виробництва, яке можна використовувати для пакування та в рекламних матеріалах.

Щоб позначити товар таким логотипом «Зроблено в Україні» потрібно:

- перейти на сайт державної програми «Зроблено в Україні» за посиланням;

- завантажити бренд бук або створити власний дизайн на базі платформи;

- промаркувати свій продукт логотипом «Зроблено в Україні».

Як результат – покупці легко вирізнятимуть українські товари поміж інших.

На сторінках платформи «Зроблено в Україні» в соцмережах можна знайти останні новини та історії підприємців, які вже доєдналися:

facebook;

instagram;

t.me.

Більш того, кожен підприємець має унікальну можливість розповісти про свій продукт на всю Україну. Для цього треба зробити якісні фото або відео зі своїми промаркованими товарами та написати свою історію успіху в особисті повідомлення на офіційних сторінках «Зроблено в Україні» у соцмережах.

Крім того, Кабінет Міністрів України спільно з Радою з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану, Радою бізнес-омбудсмена України запустили комунікаційну складову платформи «Зроблено в Україні», яка допоможе виміряти рівень задоволеності підприємців державними інституціями та послугами. Вона працює на базі платформи

Більше про політику «Зроблено в Україні» та нові можливості для бізнесу можна дізнатись за посиланням.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора