Ізюмська районна військова адміністрація
Харківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Звернення ГУ ПФУ в Харківській області до роботодавців, профспілок, керівників і працівників підприємств, установ та організацій з підготовки та проведення у 2024 році заходів з нагоди Дня охорони праці

Дата: 26.04.2024 15:15
Кількість переглядів: 57

Фото без описуЩороку, 28 квітня, відзначається Всесвітній день охорони праці, згідно з Указом Президента України від 18 серпня 2006 року № 685/2006 його відзначають і в Україні. Девіз Дня охорони праці у 2024 році – «Забезпечуємо безпечну та здорову працю вже зараз в умовах зміни клімату».

Зміна погодних умов значно впливає на умови праці, збільшуючи професійні ризики для працівників. Тепловий стрес, забруднення повітря, УФ-випромінювання та інші екстремальні погодні явища стають частішими, підвищуючи ризик професійних захворювань та аварій.
У Міжнародній організації праці (МОП) заплановано проведення глобального заходу з участю експертів та представників уряду, роботодавців та працівників, щоб обговорити шляхи захисту працівників та відповісти на цей глобальний виклик.
Цей день звертає додаткову увагу на те, що забезпечення безпечної та здорової праці в умовах зміни клімату – це важливе завдання, яке потребує спільних зусиль.
Оскільки зміна клімату посилюється, працівники в усьому світі піддаються підвищеному ризику впливу таких небезпек, як надмірна спека, ультрафіолетове випромінювання, екстремальні погодні явища, забруднення повітря, трансмісивні хвороби та агрохімікати. 
До Всесвітнього дня МОП оприлюднить спеціальну доповідь «Забезпечення безпеки та здоров’я на роботі в кліматичних умовах, що змінюються», яка має на меті поінформувати про тривожні дані щодо впливу зміни клімату на безпеку та здоров’я працівників. 
Підсумовуючи зазначене, Головне управління Пенсійного фонду України в Харківській області звертається з проханням долучитися до відзначення Дня охорони праці в Україні та забезпечити інформаційну кампанію для захисту та збереження життя та здоров'я працівників в умовах зміни клімату.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора