Ізюмська районна військова адміністрація
Харківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Інститут Військово-Морських Сил запрошує молодь на навчання

Дата: 15.01.2024 13:30
Кількість переглядів: 113

Фото без описуСьогодні в умовах широкомасштабної збройної агресії Військово-Морські Сили продовжують працювати над обороноздатністю країни та потребують нарощування чисельності особового складу, який дозволить забезпечити захист інтересів держави і дати відсіч загрозам з морських напрямків на Чорному та Азовському морях.

Інститут Військово-Морських Сил –  це єдиний заклад України, який готує фахівців для Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Інститут ВМС готує військових фахівців за спеціалізаціями: “Корабельна зброя та засоби навігації”, “Пошуково-рятувальні та водолазно-аварійні роботи на морі”, “Корабельні енергетичні установки”, “Берегове ракетно - артилерійське озброєння”, “Корабельне радіотехнічне озброєння та засоби зв’язку”, “Морально-психологічне забезпечення у підрозділах, на кораблях Військово-Морських Сил”.

Всі флотські спеціальності відкриті й для дівчат, які проходять вступну кампанію на загальних засадах.

До Інституту Військово-Морських Сил приймаються громадяни України віком від 17 до 30 років, які виявили бажання служити у Збройних Силах України, відповідають установленим вимогам проходження військової служби та мають повну середню освіту.

Вступні випробування: психологічне обстеження, оцінка рівня фізичної підготовленості, заключний медичний огляд військово-лікарською комісією.

Курсанти Інституту Військово-Морських Сил забезпечуються проживанням, харчуванням, формою одягу та грошовим утриманням.

Інститут Військово-Морських Сил співпрацює з багатьма морськими навчальними закладами, а курсанти мають можливість навчатися за кордоном: у Сполучених Штатах Америки, Великій Британії, Федеративній Республіці Німеччина, Французькій Республіці, Литовській Республіці, Республіці Польща, Республіці Болгарія, Республіці Румунія.

Детальніше про Інститут ВМС на офіційному сайті військового ВНЗ https://ivms.mil.gov.ua/ та офіційній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/onma.navy.

Поділитись:


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора