Ізюмська районна військова адміністрація
Харківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Future Perfect: в Україні стартує національний проєкт з популяризації англійської мови

Дата: 07.12.2023 08:15
Кількість переглядів: 194

Фото без описуЗа ініціативи Президента України Володимира Зеленського реалізовується програму з популяризації англійської мови Future Perfect.

Її втілюють за принципом lifelong learning – освіта протягом усього життя, яка доступна всім українцям та українкам.

Мета проєкту – офіційно зробити англійську мовою міжнародного спілкування в Україні, відкрити кожному українцю нові можливості для професії та особистого розвитку, допомогти конкурувати на світовому ринку та отримувати високу зарплату.

Future Perfect складається з продуктів та сервісів, які допоможуть вивчити англійську в зручному і доступному форматі. Перші з них – платформа Empower та платформа для вивчення мов Promova.

Empower – це онлайн-платформа Кембриджського університету, доступна для всіх українських університетів. Її запуск став частиною пакета підтримки, який надає Україні Кембридж від початку повномасштабного вторгнення росії. Платформа не призначена для самостійного вивчення мови – вона пропонує навчальні курси, які потребують викладача чи вчителя для опанування мови, акцентує на практичних навичках та потребує активного залучення студентів. Безоплатний доступ для українських університетів та мовних провайдерів відкритий незалежно від їхньої форми власності.

Ще один інструмент – платформа Promova. Вона сприяє вивченню іноземних мов за допомогою застосунку та вебверсії продукту. Для українців відкрито безоплатний доступ до чотирьох курсів англійської: General English, Business English, English with TV series та Travel English. Тут можна знайти граматичні та вокабулярні уроки, заняття для тренування англійської вимови за допомогою machine learning. Крім того на платформі доступні книги зі світової класики, адаптовані під різні рівні англійської мови.

Детальніше про освітні продукти, що є частиною національної програми популяризації англійської мови Future Perfect, – за посиланням

Мовна програма втілюється Міністерством цифрової трансформації України у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури та інформаційної політики України, за підтримки USAID / UK Aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS» та Фонду Східна Європа.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора