Ізюмська районна військова адміністрація
Харківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Про роботу в територіальних громадах за програмою «єВідновлення»

Дата: 18.10.2023 18:10
Кількість переглядів: 88

Фото без описуТакож, на нараді, під головуванням начальника районної військової адміністрації Степана МАСЕЛЬСЬКОГО було заслухано низку не менш важливих питань життєзабезпечення району в умовах військового стану.

В кожній громаді в посиленому режимі продовжують працювати комісії з обстеження пошкодженого та знищеного майна з внесенням об’єктів нерухомого майна до Реєстру пошкодженого та знищеного майна.

Станом на 17 жовтня загальна кількість пошкоджених та знищених об’єктів нерухомого майна складає – 17294: з них 12344 будівель та 4901 приміщень. На сьогодні до Реєстру внесено 10706 об’єктів нерухомого майна (що складає 62 %), з них: 8065 будівель та 2637 приміщень.

За програмою «єВідновлення» подано 5267 заяву, опрацьовано комісіями 3311 заяв (що складає 63 %) та нараховано компенсацію та сплачено по 2142 заявам (що складає 41 %). На відновлення об’єктів нерухомого майна 2142 заявників отримали кошти на загальну суму 180 мільйонів 435 тисяч гривень, про що доповів на нараді Геннадій РЕШЕТНЯК, начальник відділу містобудування та архітектури районної військової адміністрації.

«На жаль, ворог не припиняє свій намір знищити наші міста та села, продовжує руйнувати житло мирного населення, тому комісії працюють в посиленому режимі й надалі, темпи не послаблюємо», - зазначив Степан МАСЕЛЬСЬКИЙ.

Світлана ШВІД, заступниця начальника районної військової адміністрації доповіла про створення та роботу постійно діючої районної координаційної робочої групи з питань забезпечення безпеки і стійкості об’єктів інфраструктури, які є важливими для економіки, національної безпеки та оборони, порушення функціонування яких може завдати шкоди життєво важливим інтересам громад Ізюмського району.

За інформацією Володимира ГЛУЩЕНКА, начальника Ізюмського районного управління Головного управління ДСНС України в Харківській області в районі налічується 239 захисних споруд: 105 протирадіаційних укриттів, 30 сховищ та 104 найпростіших укриттів За результатами комісійного обстеження в Ізюмському районі не придатними до укриття населення виявлено 58 об’єктів. В громадах ведеться постійний моніторинг та робота з балансоутримувачами щодо стану готовності та забезпечення всім необхідним інвентарем захисних споруд, найпростіших укриттів для населення. Виконання заходів щодо облаштування фонду захисних споруд цивільного захисту продовжуються в посиленому режимі.

Владислав ОШУКОВ, начальник відділу цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами районної військової адміністрації в своєму виступі зазначив, що станом на 17 жовтня 2023 року в територіальних громадах Ізюмського району налічується 55 пунктів незламності, зокрема: 16 в Балаклійській громаді, 8 у Барвінківській громаді, 3 в Борівській громаді, по 4 в Оскільській та Ізюмській громадах, 6 в Куньєвській громаді, 5 в Донецькій громаді та 9 пунктів у Савинській громаді. Всі пункти незламності на сьогодні відкриті та функціонують.

За дорученням очільника області всі Пункти Незламності в районі повинні бути забезпечені швидкісним інтернет-зв'язком. Питання вирішується.

В ході наради кожного керівника було заслухано та взято до уваги всі нагальні проблемні питання, що турбують керівників громад.

За підсумками наради Степан МАСЕЛЬСЬКИЙ надав відповідні доручення та завдання.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора