Ізюмська районна військова адміністрація
Харківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Оголошення про формування складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Ізюмській районній військовій адміністрації

Дата: 01.09.2023 11:00
Кількість переглядів: 285

Фото без описуВідповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2023 року № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб» Ізюмською районною військовою адміністрацією проводиться робота по формуванню Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Ізюмській районній військовій адміністрації (далі-Рада ). 


Склад Ради утворюється у кількості 18 осіб, з яких чисельність внутрішньо переміщених  осіб становить- дев’ять осіб,  представників громадських об’єднань, які провадять діяльність у сфері забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб, - три особи.
До складу Ради входять внутрішньо переміщені особи, місцем фактичного проживання яких згідно з довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи є адміністративно-територіальна одиниця, яка є адресою останнього задекларованого/зареєстрованого місця проживання внутрішньо переміщеної особи, на території Ізюмського району, в тому числі які є представниками суб’єктів господарювання, які в установленому законодавством порядку перемістили свої виробничі потужності та активи.
До складу Ради входять по одному представнику від громадських об’єднань, в статуті яких визначено, що їх діяльність спрямована на забезпечення та захист прав внутрішньо переміщених осіб і реалізацію проектів у межах Ізюмського району. Персональний склад Ради затверджується наказом начальника військової адміністрації з числа осіб, які відповідають вимогам до членів Ради та виявили бажання брати участь у діяльності Ради.
Відбір членів Ради здійснюється на підставі поданих до районної військової адміністрації внутрішньо переміщеними особами та представниками громадських об’єднань документів в електронній та/або паперовій формі, а саме:
заяви у довільній формі;
документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або відображення в електронній формі інформації, що міститься у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, сформованих засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) або єДокумент;
документа про освіту (за наявності);
мотиваційного листа кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради;
відомостей про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата (за наявності);
довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, на електронному носії, критерії якого підтримують використання мобільного додатка Порталу Дія (Дія) (за наявності технічної можливості), або листа громадського об’єднання щодо включення до складу Ради представника громадського об’єднання.
Документи щодо включення осіб до складу Ради подаються до Ізюмської районної військової адміністрації, за адресою: 64309, м.Ізюм, вул. Гайдамацька, 1, каб. № 9 з понеділка по четвер: з 8.00 до 17.00, п’ятниця: з 8.00 до 15.45 (обідня перерва: 12.00-12.45), контактний телефон- 050-878-84-62, електронна адреса: irdauszn@ukr.net,  до 18 вересня 2023 року включно.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора