Ізюмська районна військова адміністрація
Харківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Оголошено третій щорічний конкурс історій «Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці»

Дата: 09.08.2023 15:00
Кількість переглядів: 51

Фото без описуУ 2020 році вже було проведено інформаційну кампанію «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці», а у 2022-му році – інформаційну кампанію «Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці».

Мета цьогорічного конкурсу – популяризувати успішну тристоронню співпрацю між секторами та результати їхньої спільної роботи задля розвитку суспільства відповідальних громадян та сильної, незалежної, вільної України.

За результатами цього конкурсу буде створено Збірник історій про кращі спільні проєкти організацій громадянського суспільства, бізнесу та органів влади. Збірник буде поширено на ресурсах усіх партнерів Конкурсу, а про окремі історії зі Збірника заплановано зробити короткі відеоролики.

До Конкурсу запрошуються представники та представниці:

- органів державної влади чи органів місцевого самоврядування;

- організації громадянського суспільства;

- бізнесу.

Якщо хочете поділитися досвідом втілення проєкту/ініціативи, в якому взяли участь ці три сектори, розкажіть про свою історію до 14 вересня включно у реєстраційній формі.

Щоб історія потрапила до Збірника, вона має відповідати чотирьом критеріям:

- у проєкті/ініціативі взяли участь представники трьох секторів: влади, бізнесу та громадянського суспільства;

- проєкт/ініціатива почався або продовжився після початку повномасштабного вторгнення;

- інформація про проєкт/ініціативу доступна на публічних ресурсах;

- проєкт/ініціатива має вимірювані результати.

За додатковими запитаннями звертайтеся до менеджера проєктів Центру демократії та верховенства права Володимира Куделі: v.kudelia@cedem.org.ua, ФБ-сторінка.

Довідково.

Третій щорічний конкурс історій «Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці» запущено проєктом «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», Міністерством культури та інформаційної політики України, Секретаріатом Кабінету Міністрів України, Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України та Національною соціальною службою України.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора