Ізюмська районна військова адміністрація
Харківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Робочі зустрічі щодо функціонування укриттів в умовах воєнного стану в районі

Дата: 28.06.2023 16:25
Кількість переглядів: 71

Впродовж тижня начальник районної військової адміністрації Степан Масельський провів низку виїзних робочих нарад з начальниками військових адміністрацій населених пунктів та керівниками органів місцевого самоврядування за участі представників територіальних громад району щодо належного функціонування укриттів в умовах воєнного стану в районі.

Акцентувалася увага на тому, що збереження людських життів у час війни – це те, що найбільше потребує уваги. Саме тому усі укриття мають бути відкритими, коли звучить сигнал повітряної тривоги.

«Незалежно від часу доби чи місця розташування споруди, усі укриття мають бути з безперешкодним доступом та у належному стані. Для безперебійного функціонування слід закріпити відповідальних осіб, котрі будуть зобов’язані слідкувати за станом укриттів», – наголосив Степан Іванович.

Відповідальні особи громад інформували про безперервний, цілодобовий доступ до укриттів, важливим залишається їхній стан. Відповідальні особи мають тримати це питання на особистому контролі та довести до належного стану визначені місця для укриттів. Окрім того, за невиконання службових обов’язків щодо забезпечення стабільного функціонування захисних споруд є кримінальна відповідальність.

Разом з тим, під час нарад було обговорено питання щодо роботи комісій з розгляду питань щодо надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації, з використанням електронної публічної послуги «єВідновлення».

Наразі, в червні місяці створено та розпочали роботу відповідні комісії в кожній з 8 громад.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора