Ізюмська районна військова адміністрація
Харківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Система цивільного захисту області має працювати злагоджено і ефективно. Олег Синєгубов

Дата: 23.02.2022 12:09
Кількість переглядів: 262

Фото без опису23 лютого в ХОДА пройшла робоча нарада щодо забезпечення сталого функціонування галузей економіки, об’єктів життєзабезпечення населення в умовах підвищення загроз та ризиків виникнення надзвичайних ситуацій.

Захід відбувся під керівництвом голови Харківської ОДА Олега Синєгубова за участі керівників силового блоку, голів РДА та представників обласної та міської рад.

Олег Синєгубов зазначив, що наразі в області проводяться всі необхідні заходи з тим, щоб оперативно реагувати на всі можливі надзвичайні ситуації.

За даними Департаменту цивільного захисту, створено необхідні комісії з питань евакуації населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій, створені територіальні служби, поповнюються резерви. Наразі загальна місткість усіх наявних укриттів та споруд подвійного призначення повністю забезпечує укриття всього населення Харківської області.

Також, у разі виникнення надзвичайних ситуацій,  розроблено алгоритм доведення інформації до жителів Харківщини. Крім того, буде вдосконалено інтерактивне вкладення на сайті ХОДА, де можна дізнатися всю необхідну інформацію на випадок надзвичайних ситуацій.

«На порталі ХОДА буде збиратися абсолютно вся інформація від силового блоку, правоохоронних органів, наших військових, актуальна інформація від органів місцевого самоврядування. На випадок тієї чи іншої інформації люди повинні мати алгоритм дії: що їм потрібно робити, саме від цього залежить безпека наших жителів»,  - сказав Олег Синєгубов.

За словами директора Департаменту цивільного захисту ХОДА Івана Сокола, наразі територіальна підсистема єдиної державної системи Харківської області та всі її складові працюють у режимі підвищеної готовності й готові реагувати на НС техногенного, природного характеру. Усі 24 ланки територіальної підсистеми, які створені у 7 районах, 7 містах обласного значення та 10 містах районного значення, продовжують проведення організаційних та практичних заходів з метою оперативного та якісного реагування на можливі НС.

«Інформацію про захисні споруди для укриття населення наразі можна отримати у місті Харкові в консультативних пунктах та кожній дільниці КП «Житлокомсервіс», на лінії Служби порятунку 112 та Інтернет-ресурсах КП «Міський інформаційний центр». У Харківській області - у консультаційних пунктах районних комунальних служб та приміщеннях сільських та селищних рад. Також на сайті ХОДА розміщена інтерактивна карта розташування захисних споруд цивільного захисту в Харківській області», - надав дані Іван Сокол.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора