Ізюмська районна державна адміністрація
Харківська область
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

В Ізюмському районі проходить перевірка центрів вакцинації та пунктів щеплень

Дата: 16.02.2022 16:11
Кількість переглядів: 49

На виконання доручення голови Харківської обласної державної адміністрації  Олега СИНЄГУБОВА, сьогодні, 16 лютого, заступник голови Ізюмської районної державної адміністрації Василь ЛЕСИК перевірив роботу центру масової вакцинації населення КНП «Центру первинної медико-санітарної допомоги міста Ізюм», який знаходиться за адресою вул. Покровська, 34.

Василь Якович поспілкувався із медичними працівниками, перевірив дотримання режиму роботи, присутність медичного персоналу у робочий час. Оглянув умови та оснащення місця для вакцинації і наявність інформаційних матеріалів.

На даний час на території Ізюмської територіальної громади, з метою запобігання поширенню гострого респіраторного захворювання COVID-19, організовано вакцинацію населення на базі 1-го Центру вакцинації та 2-х пунктів щеплень. Функціонує 2 мобільні бригади для імунізації маломобільних верств населення, організованих колективів за місцем роботи чи компактного проживання в сільській місцевості.

Станом на 16 лютого 2022 року загальна кількість населення  громади від 12 років складає 39 759 осіб, з них отримали повний курс вакцинації – 17 826 (44,84%), загальна кількість щеплених становить 20 233 особи (50,89%). За минулу добу першу дозу отримали 51 особа, другу - 78 осіб, бустерну дозу - 55.

Звертаємо увагу, що вакцинація – єдиний ефективний спосіб вберегти себе та своїх близьких від важкого перебігу хвороби, госпіталізації чи навіть смерті від COVID-19. Лише збільшивши кількість вакцинованих ми матимемо реальну можливість подолати хворобу. Бережіть себе та рідних - вакцинуйтесь!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора