Ізюмська районна державна адміністрація
Харківська область
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Проведено семінар-навчання з питання заповнення Е-декларацій

Дата: 10.02.2022 15:01
Кількість переглядів: 54

10 лютого 2022 року під головування голови районної державної адміністрації Степана МАСЕЛЬСЬКОГО за участі голови районної ради Сергія ДУВАНСЬКОГО для працівників Ізюмської районної державної адміністрації та районної ради було проведено семінар-навчання щодо дотримання вимог антикорупційного законодавства та є-декларування.

Інформаційно-роз’яснювальну роботу про особливості деклараційної кампанії 2022 року надав начальник відділу правового забезпечення діяльності районної державної адміністрації, запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації Микола ІВЧЕНКО. В ході заходу було розглянуто основні питання, на які варто звернути увагу при заповненні декларації. Микола Анатолійович акцентував увагу, що 29 грудня 2021 року були опубліковані нові роз’яснення НАЗК з приводу декларування. Разом з тим,  начальником  відділу були надані  відповіді на запитання від учасників заходу.

Степан Іванович підсумував проведення семінару та побажав декларантам успішного заповнення декларацій, а також наголосив на тому, що у разі виникнення питань під час заповнення та подання декларацій посадові особи та державні службовці мають змогу звернутися до відділу правового забезпечення щодо отримання консультації, методичної та технічної допомоги.

Нагадаємо - держслужбовці та посадові особи мають подати декларації про отримані доходи за 2021 рік до 01 квітня 2022 року.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора