Ізюмська районна військова адміністрація
Харківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Потрібно постійно нагадувати громадянам про доцільність вакцинації проти COVID-19. Президент

Дата: 31.01.2022 14:33
Кількість переглядів: 188

З огляду на зростання в Україні показників захворюваності на COVID-19 важливо продовжувати активну кампанію з вакцинації населення, адже у щеплених громадян спостерігається легший перебіг хвороби.

На цьому наголосив Президент Володимир Зеленський на селекторній нараді щодо протидії поширенню коронавірусу. Як доповів Главі держави Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, минулого тижня в Україні за добу зафіксовано 37,3 тис. нових випадків захворювання на COVID-19.
У зв’язку зі збільшенням кількості хворих зростає й навантаження на лікарів первинної ланки медицини. Наразі зайнято понад 24 тис. ліжок для пацієнтів з коронавірусом, що становить 34,7% від загальної кількості виділених ліжко-місць.
Водночас, якщо порівняти з попередньою хвилею захворюваності на COVID-19, рівень споживання кисню в медзакладах є нижчим, тобто менша кількість пацієнтів перебуває у важкому стані. Нижчою є й смертність від коронавірусної хвороби порівняно з минулою хвилею.
«Навантаження відчувається, але медична система витримує його», – констатував Віктор Ляшко.
Президент у цьому контексті ще раз наголосив на важливості щеплення від COVID-19.
«У всіх комунікаціях на всіх рівнях МОЗ і всі ми маємо нагадувати громадянам, що саме вакцинація сприяє легшому перебігу захворювання», – зазначив Глава держави.
Загалом в Україні вже зроблено 30,3 млн щеплень проти коронавірусу. Вакциновано 15,3 млн осіб, із яких 14,6 млн – двома дозами.
У Кабінеті міністрів також повідомили, що 7,8 млн українців уже подали заявки на отримання грошових виплат за ініційованою Президентом програмою «єПідтримка». 7,3 млрд грн переказано на рахунки, з них майже 2 млрд грн – витрачено.
Також з 24 січня для громадян, старших за 60 років, у межах програми відкрито можливість придбання ліків. На лікарські засоби витрачено 69 млн грн, що становить 3,4% від загальної суми.
Загалом лідером за обсягом витрачених коштів залишається книжкова галузь. На придбання літератури українці спрямували 34,4% отриманих коштів.
Окремо було відзначено, що найближчим часом уряд ухвалить рішення про розширення програми «єПідтримка» на осіб віком 14-18 років.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора