-

                                                                            До уваги користувачів! На сайті проводяться технічні роботи.

 

У Пісочинському ФОК будують сучасні дитячий і дорослий басейни

Спорудження басейнів є частиною реконструкції фізкультурно-оздоровчого комплекса, яка відбувається у межах Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
Як зазначив представник проєктної організації Павло Санжаровський, наразі на об’єкті ведеться в’язка арматурного каркаса, готуються до залиття бетоном. Також змонтовані стіни техприміщення, а за периметром викладені фундаменті блоки.
 «Тут буде два басейни – дитячий розміром 5х8 м та дорослий – 25х13 м. Басейни будуть комбіновані: плитка та мембрана. Також стоятиме дуже гарна закордонна система очищення води: буде два фільтри для води, яка приходить на споруду, та для її циркуляції», – розповів Павло Санжаровський.
На другому поверсі ФОКу зроблять хореографічну залу та адміністративно-побутову зону. Для маломобільних груп населення збудують ліфт, а також встановлять пандуси на вході та переходах з основного корпусу комплексу до прибудови з басейном.
«Басейн буде облаштовано для маломобільних груп населення, будуть спеціальні пристосування для занурення таких людей у саму чашу басейну», – повідомив Павло Санжаровський.