-

                                                                            До уваги користувачів! На сайті проводяться технічні роботи.

 

Відбулося засідання позачергової XІІІ сесії Ізюмської районної ради VIII скликання

Сьогодні, 18 листопада, відбулося засідання Ізюмської районної ради VIII скликання, в якому взяв участь голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Степан МАСЕЛЬСЬКИЙ.
Під час сесії депутатським корпусом були внесені зміни до Програми розвитку та реформування житлово-комунального господарства і благоустрою населених пунктів Ізюмського району на 2021 рік та до районного бюджету Ізюмського району на 2021 рік.

На порядок денний також було винесено питання про прогноз районного бюджету Ізюмського району на 2022-2024 роки, з якого проінформувала присутніх начальник фінансового управління районної державної адміністрації Світлана КРЮКОВА.

03

В ході проведення засідання депутатами були внесені зміни до Переліку майна, що обліковується на балансі Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ізюмської районної ради Харківської області, на яке надається дозвіл на відчуження шляхом продажу на електронному аукціоні.

02

Наступним Рада розглянула питання щодо встановлення скоригованих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб інших споживачів комунальному підприємству Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі» та встановлення скоригованих тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення Комунальному підприємству «Балаклійський водоканал».
Загалом, на позачерговому засіданні XIII сесії по кожному з піднятих питань були прийняті відповідні проєкти рішень.

01