-

                                                                            До уваги користувачів! На сайті проводяться технічні роботи.

 

Кожен метр державного кордону на Харківщині охороняється чітко – Олександр Скакун

16 листопада керівник ХОДА Олександр Скакун разом із начальником Харківського прикордонного загону Олегом Ковальчуком здійснив обліт усієї ділянки державного кордону
України в Харківській області.
Також очільник облдержадміністрації провів робочу нараду з командирами підрозділів державної прикордонної служби та Збройних сил України.
«Зараз маємо не дуже просту ситуацію на деяких ділянках державного кордону України. Тому ми сьогодні з командиром Харківського прикордонного загону паном Ковальчуком облетіли весь кордон України на території Харківської області. Ми проговорили деякі питання щодо вірогідних критичних ситуацій на кордоні. Знаємо, як їх відпрацьовувати, що робити», - пояснив Олександр Скакун.
Він відзначив, що на цей момент ситуація на державному кордоні на території Харківського регіону – спокійна.
«Можу твердо сказати, що кожен метр державного кордону України на території Харківської області – те, що я побачив – охороняється дуже чітко», - оцінив керівник ХОДА.
При цьому він зазначив, що керівництво області продовжить координувати зусилля щодо охорони кордону з прикордонниками та силовим блоком.
«Завтра я ініціюю велику нараду з силовим блоком Харківської області, де ми проговоримо проблемні питання та виробимо дорожню карту - як ми будемо діяти в тих чи інших ситуаціях – кризових, критичних ситуаціях сьогодення. Для того, щоб регіон жив спокійним життям, і ми виконували завдання Президента України, які пов’язані з безпекою в Харківському регіоні», - пояснив Олександр Скакун.