-

                                                                            До уваги користувачів! На сайті проводяться технічні роботи.

 

Голова РДА Степан Масельський відвідав сільгосппідприємство ТОВ "АГРОСЕРВІС"

19 липня 2021 року голова Ізюмської РДА Степан Масельський відвідав сільгосппідприємство ТОВ "АГРОСЕРВІС" (с. Волохів Яр) в рамках робочої поїздки.
Село Волохів Яр не так давно приєдналося до Балаклійської ТГ і на сьогодні господарство працює під вмілим керівництвом Володимира Кулика, який багато років життя віддав задля розвитку сільського господарства на рідній землі.
ТОВ «АГРОСЕРВІС» є привабливим місцем роботи для місцевих жителів та мешканців сусідніх сіл через гарні умови праці та гідну зарплатню.
Не дивлячись на всі труднощі, з якими стикається українське село, ТОВ «АГРОСЕРВІС» крокує в ногу з вимогами сучасності.
Як розповів нам начальник комплексу Калій Костянтин, підприємство реагує на всі нововведення, які покращують життя господарників: сучасне обладнання робить працю людей менш трудомісткою та полегшує життя тварин. А від цього залежить не лише настрій корівок, а й надої молока.
На разі кожна рогата годувальниця надає понад 32 літрів молока в день. В облаштованих затишних чистих корівниках працюють ясла з обігрівом для новонароджених телят. Вдало функціонує надсучасна система годування підростаючих бичків та корів.
Степан Масельський разом з Володимиром Куликом побував і на жнивах, у полі. Поспілкувався з працівниками «першої лінії» у збиранні зернових - комбайнерами та місцевими аграріями. Очільник району високо оцінив роботу тих, хто не покладаючи рук, обробляє українське золото - поля пшениці, яких в ТОВ «АГРОСЕРВІС» майже 6000 гектарів.
Голова Ізюмської РДА Степан Масельський підкреслив, що на сьогодні, завдяки зусиллям Володимира Кулика, ТОВ «АГРОСЕРВІС» можна по праву назвати одним з найсучасніших господарств Ізюмщини, де не словом, а ділом задають високу планку як МОЖНА і як ТРЕБА працювати багатьом сусіднім сільгосппідприємствам.
1 1
1 2
1 3
1 4