-

                                                                            До уваги користувачів! На сайті проводяться технічні роботи.

 

Продовжується капітальний ремонт мосту на дорозі Дергачі - Дворічний Кут

Капітальний ремонт мосту через річку Лопань на дорозі Дергачі - Дворічний Кут проходить у межах Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
Наразі на завершальній стадії – роботи з ремонту опор нижньої частини мосту.
Як зазначив начальник відділу будівництва ДП «Дороги Харківщини» Олександр Костенко, також закінчують роботи на правій частині мосту.«Потім проводитимо роботи з монтажу знесеної опалубки і монолітної плити. Права частина вже на завершальному етапі, там залишилося встановити бар’єрне огородження. Основні роботи зараз проводяться з лівої частини», - розповів Олександр Костенко.
Окрім цього, на мосту встановлять сучасне освітлення на сонячних панелях.«Серед особливостей будівництва можу назвати те, що забивали палі приблизно глибиною 14 метрів і повністю в сорочку взяли опори. Також розширили міст: до цього було 6 метрів, а після реконструкції стане 7 метрів. Далі монтуватимемо нові металеві балки і зверху покладемо металеву плиту, а також нове покриття. Після цього встановимо перильне та бар’єрне огородження, додамо освітлення і тротуар для пішоходів», - зазначив Олександр Костенко.Міст було збудовано у 1967 році і з того часу його капітально не ремонтували.Водій Іван помітив позитивні зміни на шляху, що пролягає через міст.
«Ситуація з дорогами покращилася, особливо з цим мостом. Уже зробили половину мосту, тепер буде набагато зручніше їздити. Я вважаю, що правильно роблять», - сказав Іван.Будівництво на об’єкті розпочали в квітні, здати його в експлуатацію планують до кінця цього року.

1-900x600-143e
11
144
2-900x600-90cb
3-900x600-4f4c
4
8
900600