-

                                                                            До уваги користувачів! На сайті проводяться технічні роботи.

 

Ми входимо в опалювальний сезон з достатнім обсягом газу – Михайло Черняк

За словами заступника голови ХОДА, на сьогодні є всі юридичні підстави у разі потреби розпочати опалювальний сезон на Харківщині будь-якої миті. Про це Михайло Черняк повідомив 
на брифінгу 13 жовтня. Відповідне розпорядження щодо початку опалювального сезону в Харківській області було підписано минулого тижня.
А на засіданнях державної та обласної КТЕБ і НС було прийнято рішення, які дозволили зафіксувати ціну на газ для населення та бюджетних установ. За словами заступника голови ХОДА, до 15 жовтня НАК «Нафтогаз України» готовий підписати всі договори зі споживачами соціальної сфери.
«Яка буде ринкова ціна для споживачів комерційного сектора – це ринок регулює, ми подивимось у динаміці. Але ціну для населення - 7,42 грн – зафіксовано, для бюджетних установ ціна – 16,8 грн з ПДВ і з тарифом на транспортування цього газу – зафіксовано. На сьогодні ми входимо в опалювальний сезон за зрозумілими правилами, з достатнім обсягом законтрактованого газу», - підкреслив Михайло Черняк.
Він також зауважив, що на сьогодні в області немає жодних проблем із початком опалювального сезону – ані технічних, ані розрахункових.