-

                                                                            До уваги користувачів! На сайті проводяться технічні роботи.

 

Оголошення про громадські слухання

Ізюмська районна державна адміністрація Харківської області повідомляє про початок громадського обговорення містобудівної документації

«Детальний план території для розміщення регіонального лісового селекційно-розплідного центру ДП «Ізюмське лісове господарство» на території Оскільської сільської громади Ізюмського району Харківської області (за межами населених пунктів).

Містобудівна документація - детальний план розробляється на підставі розпорядження № 38 від 25.05.2021 року Ізюмської районної державної адміністрації Харківської області про розробку  «Детального плану території для розміщення регіонального лісового селекційно-розплідного центру ДП «Ізюмське лісове господарство» на території Оскільської сільської громади Ізюмського району Харківської області (за межами населених пунктів).

Замовник - Ізюмська РДА Харківської області.

Виконавець - проектна організація ТОВ «Земстройпроект».

Мета проекту – розміщення регіонального лісового селекційно-розплідного центру ДП "Ізюмське лісове господарство" на території Оскільської сільської громади Ізюмського району Харківської області.

З матеріалами містобудівної документації можна ознайомитися в приміщенні Ізюмської РДА Харківської області з 9:00 до 17:00 години.

Ознайомлення з містобудівною документацією та подача пропозицій і зауважень від фізичних і юридичних осіб приймаються протягом 30 днів з дня опублікування об’яви за адресою: Харківська область, м. Ізюм, площа Центральна 1.

У слуханні можуть прийняти участь громадяни і юридичні особи, які визначені п. 7 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Пропозиції і зауваження, які надійшли після встановленого терміну, не розглядаються.

Відповідальний за проведення громадських слухань - голова Ізюмської районної державної адміністрації Масельський С. І.

Обговорення рішень детального плану відбудеться 05.10.2021 р. о 13:00  в раді за адресою:

Харківська область, м. Ізюм, площа Центральна 1.