-

                                                                            До уваги користувачів! На сайті проводяться технічні роботи.

 

Нарада на об'єкті програми Президента "Велике Будівництво" - СК "Вимпел"

16 вересня 2021 року голова Ізюмської РДА Степан Масельський, директор департаменту капітального будівництва ХОДА Сергій Жуков, представники місцевої влади та керівники підрядної організації взяли участь у черговій робочій нараді, яка слідкує за ходом робіт на об'єкті програми Президента "Велике Будівництво" - СК "Вимпел", що у місті Балаклія.
Учасники зборів оглянули, як просуваються заплановані роботи по капітальній перебудові спортивного комплексу і басейну.
Сергій Жуков зауважив, що недостатньо просто гарно працювати, ще треба встигати за запланованим графіком виконання робіт. І вже на початку грудня виконати всі роботи, які були заплановані на об'єкті за графіком. Також він закликав підрядників попереджати про будь-які труднощі і пообіцяв підтримку і допомогу в якнайшвидшому вирішенні подібних проблем.
Степан Масельський підкреслив, що до робочого проєкту СК "Вимпел" на сьогодні є невеликі питання, але їх треба вирішувати вже зараз, бо більшість проблем легше попередити,
ніж вирішувати пізніше.
Учасники наради відвідали будівлю СК "Вимпел", оглянули, як ведуться роботи. На сьогодні вже частково зведено фасад, активно ведуться роботи над "черновою" заливкою підлоги (майже на 80% виконані), йде внутрішнє оздоблення стін, замінюються вікна. Більшість обладнання та матеріалів для роботи вже закуплено.
В СК "Вимпел" будуть втілені надсучасні технології вентиляційної системи та обігріву, працюватиме ліфт, який надасть змогу всім людям, навіть з особливими потребами, відвідувати спортивну залу та басейн.
Жителі Ізюмського району з нетерпінням чекають на відкриття справжнього палацу спорту.
 
1
10
2
3
4
5
6
7
8
9