-

                                                                            До уваги користувачів! На сайті проводяться технічні роботи.

 

11 вересня відзначається День фізичної культури і спорту України!

Традиційно у другу суботу вересня в Україні відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту – День фізичної культури та спорту.

Це свято офіційно засновано у 1994 році. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не лише дає здоров’я, він загартовує характер і волю. Здоров’я нації є великою цінністю, яка впливає на продуктивність праці, економічний розвиток і конкурентоспроможність держави, сприяє зростанню соціального добробуту. Україна завжди славилась своїми спортивними талантами.
Фізичне виховання – це здоров’я нації. Отже, наше спільне завдання – залучати до спортивних зал та майданчиків якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше – створення для цього відповідних умов. Тому підтримка фізкультурно-спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів, збільшення кількості сучасних спортивних майданчиків у районі – це пріоритетне завдання. Приємно, що чисельність прихильників фізичної культури та спорту у нашому районі невпинно зростає, а це стає запорукою гармонійного розвитку особистості.