-

                                                                            До уваги користувачів! На сайті проводяться технічні роботи.

 

Засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

09 вересня 2021 року в Ізюмському районі, під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Василя ЛЕСИКА відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення

заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі-Комісія). У роботі Комісії взяли участь: в.о. начальника управління соціального захисту населення Ізюмської районної державної адміністрації Олег КОВТУН, начальник відділу правової роботи, кадрових питань, підтримки сім’ї та координації надання соціальних послуг управління соціального захисту населення Ізюмської райдержадміністрації Альбіна ЛІТВІНОВА, заступник начальника управління-начальник відділу планування та виконання місцевих бюджетів фінансового управління Ізюмської районної державної адміністрації Вікторія МАГОМЕДОВА, головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету №3 фінансово економічного управління ГУ Пенсійного фонду України Харківської області Наталія ОСИКА, заступник директора Ізюмського міськрайонного Центру зайнятості Людмила БАЗАРОВА, головний спеціаліст відділу правової роботи, кадрових питань, підтримки сім’ї та координації надання соціальних послуг управління соціального захисту населення Ізюмської райдержадміністрації Наталія ДУБІНІНА.

На засіданні Комісії були розглянуті питання про стан заборгованості з виплати заробітної плати в Ізюмському районі, зокрема на Державному підприємстві «Хлібна база № 85» державного агентства резерву України.

Засідання розпочав заступник голови Ізюмської районної державної адміністрації Василь ЛЕСИК, який повідомив, що питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати перебуває на особистому контролі в Ізюмській районній державній адміністрації. Станом на 01 вересня заборгованість з виплати заробітної плати є на економічно активному Державному підприємстві «Хлібна база № 85» державного агентства резерву України, яка тривалий час не виплачується. Керівники підприємства постійно змінювались, але робота з погашення заборгованості не проводилась. 06 серпня 2021 року на ДП «Хлібна база № 85» призначено нового керівника, Максима ДОКУНІНА, якого й було запрошено на засідання Комісії.

Виконуючий обов’язки директора Державного підприємства «Хлібна база № 85» державного агентства резерву України Максим ДОКУНІН поінформував про роботу, проведену ним для налагоджування виробничого процесу, покриття збитків, нанесених підприємству попереднім керівництвом, розрахування по боргам із заробітної плати.

Зі слів Максима ДОКУНІНА на підприємство прийняті працівники, а саме головний інженер та енергетик, які пройшли спец навчання. Отримано дозвіл на підключення електроенергії, усунено порушення, знято заборону на використання обладнання. Для унеможливлення випадків крадіжок на підприємстві встановлять камери спостереження, доступ до записів з камер матимуть клієнти, з якими буде співпрацювати підприємство. Також, з метою залучення клієнтів, підприємством розроблені низькі тарифи на послуги.

Нове керівництво Державного підприємства «Хлібна база № 85» державного агентства резерву України планує працювати на прибуток, платити податки, заробітну плату.      

За результатами засідання прийняті протокольні рішення.