-

                                                                            До уваги користувачів! На сайті проводяться технічні роботи.

 

Нарада голови райдержадміністрації щодо вакцинації від COVID-19

20 липня 2021 року стартував 5 етап вакцинації проти COVID-19. Кожен дорослий може вакцинуватись в найближчому пункті щеплення, в Центрі масової вакцинації або за викликом мобільної бригади у разі запису в чергу.
На Ізюмщині вакцинація проводиться щоденно у центрах масової вакцинації за окремим графіком у містах Ізюм, Балаклія, Барвінкове та смт.Борова.
З метою активізації роботи в цьому напрямку сьогодні голова районної державної адміністрації Степан Масельський провів робочу нараду з головами територіальних громад та керівниками Центрів первинної медико-санітарної допомоги району з питань організації роботи Центрів масової вакцинації населення від COVID-19 та ходу проведення вакцинації в районі.
На сьогодні в районі охоплено понад 10,3 тис. осіб першою дозою та 6,3 тис. осіб другою дозою вакцинації, тільки за минулу добу щеплено 650 осіб. Щеплення проводиться вакциною CoronaVac, AstraZeneca та Pfizer.
Під час наради очільник району дав доручення керівникам громад покращити роботу щодо охоплення якнайбільшої кількості населення щепленнями, довести населенню графіки роботи Центрів масової вакцинації.
По закінченню наради Степан Іванович закликав всіх присутніх постійно проводити роз’яснювальну роботу в територіальних громадах щодо необхідності вакцинації населенням.
«Усвідомлення нагальної необхідність щеплень, наша спільна наполеглива робота в цьому напрямку дасть можливість зменшити важкість перебігу хвороби, а в подальшому і подолати цей недуг COVID-19», – наголосив голова райдержадміністрації Степан Масельський.
001
002
004