-

                                                                            До уваги користувачів! На сайті проводяться технічні роботи.

 

На Балаклійщині розпочато збирання ранніх зернових та зернобобових культур

Голова Ізюмської РДА Степан Масельський   відвідав одні з найкращих сільгосппідприємств Балаклійщини: ТОВ "РІЧЛЕНД ІНВЕСТ" (с. Шевелівка) та ТОВ ІАК " БАЛИНВЕСТ"(с. Яковенкове).

Очильник району особисто поспілкувався не тільки з керівниками господарств, а з тими, хто сьогодні "на передовій" у справі збирання врожаю - комбайнерами.

Степан Масельський зазначив, що, хоча холодна зима й не надала впевненості в гарному врожаї, весняні дощі вселили багато сподівань всім сільгосппідприємствам Ізюмського району на врожай.

Керівник ТОВ "РІЧЛЕНД ІНВЕСТ" Дмитро Хасьянов, підкреслив необхідність співпраці людей - працівників землі та науки. Він поділився з гостями господарства власними науковими дослідженнями, і зазначив - що головна запорука успіху - це самовідданість справі та рівняння на найвищі показники зірцевих сільгосппідприємств Ізюмського району.

А представник ТОВ ІАК " БАЛИНВЕСТ", керівник Балаклійського ХПП, Павло Мартинов, розповів як просуваються справи у збиранні гороху. Цього року треба зібрати цю культуру з 880 гектарів землі. Цьогорічний врожай - понад 25 центнерів з гектару. Вже розпочали і збирання пшениці, площа полів - 5600 ГА. Цього року врожайність зернових досягає 45-48 центнерів з гектару.

Голова Ізюмської РДА запевнив, що аграрії Ізюмського району завжди можуть розраховувати на його підтримку. Степан Масельський переконаний, що будь які питання можна вирішити, якщо співпрацювати задля розвитку Балаклійщини, тепер вже Ізюмського району, пліч-о-пліч, всією громадою.