-

                                                                            До уваги користувачів! На сайті проводяться технічні роботи.

 

В Ізюмському районі відбулись заняття з цивільного захисту населення


Сьогодні, 14 липня 2021 року, в конференц-залі Ізюмської районної державної адміністрації в місті Балаклія відбулося виїзне заняття з керівниками та працівниками відділів

цивільного захисту територіальних громад району та структурних підрозділів з питань цивільного захисту місцевих органів виконавчої влади щодо реалізації заходів захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період.

В проведенні заняття взяли участь директор Департаменту цивільного захисту ХОДА, Іван СОКОЛ, перший заступник голови районної державної адміністрації Віталій КАРАБАНОВ та заступник начальника навчально-методичного центру  ЦЗ та безпеки життєдіяльності Харківської області Юрій ПОПОВ.

Тренінги проводили представники Головного управління ДСНС України у Харківській області та майстри виробничого навчання Харківських територіальних курсів цивільного захисту.

Учасники заходу розглянули ряд питань, які стосувалися вдосконалення законодавства та повноважень у сфері цивільного захисту, а також  забезпечення належного рівня безпеки громад.

1
2
3
4

[