Доступ || до публічної інформації

Щодо присвоєння рангів державним службовцям за співвідношенням до спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби

Оприлюднено у Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумський областях інформує

З метою правильного тлумачення вимог Закону України «Про державну службу» та Порядку присвоєння рангів державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 року N9 306 B частині присвоєння рангів державним службовцям, які мають спеціальне звання, ”присвоєне в органах державної податкової служби України, Міжрегіональне управління НАДС у Харківській та Сумській областях інформує про наступне.
Ранги державним службовцям присвоюються відповідно до статті 39 Закону України від '10 грудня 201.5 року N9 889-VIII «Про державну службу» (далі - Закон) та Порядку присвоєння рангів державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 року N9 306 (далі - Порядок).
Особі, яка має військове звання, дипломатичний ранг чи інше спеціальне звання та призначається на посаду державного службовця, присвоюється ранг відповідно до співвідношення між рангами державних службовців і військовими званнями, дипломатичними рангами та іншими спеціальними званнями, затвердженого Порядком.
У разі наявності у державного службовця військового звання, або дипломатичного рангу, або іншого спеціального звання, яке відповідно до співвідношення передбачає присвоєння вищого рангу, йому присвоюється ранг відповідно до співвідношення.
Згідно із Додатком 6 до постанови Кабінету Міністрів України від 20 квітня 20і6 року N9 306 «Співвідношення між рангами державних службовців і спеціальними званнями працівників посадових осіб органів доходів і зборів» передбачено співвідношення спеціальних звань, присвоєних в органах доходів і зборів.
Співвідношення спеціального звання, присвоєного в органах державної податкової служби України до відповідного рангу державного службовця у вказаному Додатку не передбачено.
Разом з тим, відповідно до пункту 3 Прикінцевих та перехідних положень Закону України від 04.07.2013 N9 404-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи» спеціальні звання податкової та митної служби, встановлені цим Законом, присвоюються посадовим особам органів доходів і зборів, яким раніше було присвоєно спеціальні звання податкової служби України.

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: