Інформація для ознайомлення

Наказ військового комісара про осінній призов (2)

Оприлюднено у Інформація для ознайомлення


МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

військового комісара Ізюмського
об’єднаного міського військового комісаріату

30.07.2018 р.        м. Ізюм         №161

Про призов громадян
на строкову військову службу
в жовтні-листопаді 2018 року.

1. На підставі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", Указу Президента України від 15.02.2018 року № 33/2018 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році” проводиться призов громадян на строкову військову службу.
2. Явці на призовну дільницю міста Ізюм для медичного огляду та призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 2000 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1991 - 1999 роках, які втратили право на відстрочку від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.
3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу з м. Ізюм та Ізюмського району, зобов'язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Ізюм, вул. Старопоштова 37 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов'язані прибути до призовних дільниць 10 жовтня 2018 року, та мати при собі документи, які посвідчують особу.
4. Усі громадяни призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу тимчасово перебуваючих за межами м. Ізюм та Ізюмського району, зобов'язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з'явитися на призовні дільниці для проходження призовної медичної комісії.
5. На підставі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов'язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовні дільниці.
6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з'являються за повісткою до призовних дільниць, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

Військовий комісар Ізюмського
об’єднаного міського військового комісаріату
підполковник                                                                         В.В.ФІЛЮНКІН

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: