Інформація для ознайомлення

Кризовий соціальний центр для жінок - можливість змінити життя (2)

Оприлюднено у Інформація для ознайомлення

В Харківській області працює Комунальна установа «Кризовий соціальний центр для жінок». Змістом діяльності 

кризового центру є надання психологічної, юридичної, педагогічної, соціальної та інших видів допомоги постраждалим від насильства жінкам, в тому числі і тимчасове проживання разом із дітьми.
Якщо ви є особою постраждалою від домашнього насильства та знаходитесь в скрутному становищі, коли проживання разом з чоловіком або співмешканцем становить загрозу для здоров’я та життя Вашого або вашої дитини, ви можете скористатись правом на перебування в цьому Кризовому центрі.
Для цього потрібно звернутись до Районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який знаходиться на першому поверсі Ізюмської районної державної адміністрації за адресою м. Ізюм, площа Центральна, 1 або до Управління соціального захисту населення Ізюмської райдержадміністрації за адресою м. Ізюм, вул. Гагаріна, 1 кабінет №18.
Також, якщо під час загострення стосунків був присутній черговий патруль поліції, то при явній загрозі та виявленому бажанні постраждалої особи працівники поліції мають повноваження негайно забрати постраждалу особу та дітей (за наявності) та направити до Кризового центру.
Центр розташований в одному з районів Харківської області. Інформація щодо точного місця розташування не підлягає розголошенню, тому жінці гарантовано ізолювання від кривдника.
В Кризовому центрі допоможуть розібратись в ситуації, що склалась, оформити необхідні документи, вирішити питання з проживанням, нададуть юридичну, психологічну, лікарську допомогу та багато іншого.
Головною умовою для влаштування до Кризового центру – є БАЖАННЯ самої жінки змінити умови та якість життя для себе та своїх дітей.
За більш детальною інформацією мешканцям Ізюмського району або внутрішньо переміщеним особам, які мешкають на території району, пропонуємо звертайтеся за телефонами:
- 0(800)500-335 або 386 – національна «гаряча лінія» з питань запобігання насильству
- 0(5743) 2-35-62 – управління соціального захисту населення Ізюмської РДА.

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: