Затверджено звіт виконання бюджету Ізюмського району

 

НОВИНИ

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Оприлюднено у Оголошення

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля ( №20203285585)

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збору та врахування зауважень і пропозицій громадськості щодо планованої діяльності.

1.Планована діяльність.
Продовження видобування вуглеводнів (газ природний, конденсат, супутні компоненти: етан, пропан, бутани, гелій - корисні копалини загальнодержавного значення) Максальського родовища.
Метод розробки родовища - на виснаження, режим - газовий. Кінцева продукція - газ природний, конденсат, супутні компоненти: етан, пропан, бутани, гелій - корисні копалини загальнодержавного значення. Роботи на ділянці надр здійснюватиме структурний підрозділ АТ «Укргазвидобування» — філія ГПУ «Шебелинкагазвидобування».
Максальське родовище — існуючий об'єкт, розташований на території Ізюмського та Шевченківського районів Харківської області.
Територіальні альтернативи не розглядають (об’єкт існуючий, площа ділянки надр 124,8 км2; родовище знаходиться в промисловій розробці).
Технічна альтернатива 1. Об’єкт існуючий, запаси корисних копалин Максальського родовища обліковують на Державному балансі корисних копалин України; наявні документи дозвільного характеру, розробка родовища здійснюється у відповідності до Правил розробки родовищ. При розробці родовища передбачено пошук та розвідку нових покладів вуглеводнів. Буріння свердловин здійснюватиметься верстатом з дизельним приводом.
Технічна альтернатива 2. Альтернативним технологічним варіантом провадження планованої діяльності з видобування вуглеводнів є буріння свердловин з використанням верстату з електричним приводом.

2. Суб’єкт господарювання.
Акціонерне товариство «Укргазвидобування», код за ЄДРПОУ 30019775
Юридична адреса: 04053, Київ-53, вул. Кудрявська, буд. 26/28;
тел.: (044) 461-25-49; факс: (044) 461-29-72.

3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення.
Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Департамент екологічної оцінки та контролю, поштова адреса: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35
тел.: +38 (044) 206-31-40, +38 (044) 206-31-50, е-mаіі: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
контактна особа: Тіщенкова Марина Олегівна, директор Департаменту екологічної оцінки та контролю, тел.: +38 (044) 206-31-40

4.Процедура ухвалення рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля.
Рішенням про провадження планованої діяльності буде продовження дії спеціального дозволу №2594 від 23.11.2001 року на користування надрами з метою видобування вуглеводнів газ природний, конденсат, супутні компоненти: етан, пропан, бутани, гелій - корисні копалини загальнодержавного значення) Максальського родовища, що видає Державна служба геології та надр України.

5. Строки, тривалість і порядок громадського обговорення звіту з Оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань.
Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначають у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передають для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.
Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їхнього обґрунтування. Зауваження та пропозиції можна подавати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядають.
Громадські слухання (перші) відбудуться: дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань не визначено; тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (СОVID-19), до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадське обговорення планованої діяльності проводиться у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді).

6.Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності.
Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Департамент екологічної оцінки та контролю, поштова адреса: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35 тел.: +38 (044) 206-31-40, +38 (044) 206-31-50, е-mаіі: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. контактна особа: Тіщенкова Марина Олегівна, директор Департаменту екологічної оцінки та контролю, тел.: +38 (044) 206-31-40

7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надають зауваження та пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій.
Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Департамент екологічної оцінки та контролю,
поштова адреса: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35 тел.: +38 (044) 206-31-40, +38 (044) 206-31-50, е-mаіі:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. контактна особа: Тіщенкова Марина Олегівна, директор Департаменту екологічної оцінки та контролю, тел.: +38 (044) 206-31-40
Зауваження та пропозиції приймають протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

8.Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності.
Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 225 аркушах.

9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними.
Ознайомлення зі змістом звіту ОВД можливе щодня, крім вихідних з 10.09.2020 р.: Акціонерне товариство «Укргазвидобування», м. Київ, вул. Кудрявська, 26/28, контактна особа Банк Ростислав Олександрович, тел.: +380674130894.
«ГПУ «Шебелинкагазвидобування», Харківська область, Балаклійский район, смт. Донець, вул. Стадіонна, 9, контактна особа Ментух Іван Олегович, тел.: +380574992678.

ЗВІТ НА 225 АРКУШАХ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 • rada
 • city izyum
 • uk 3
 • logotip
 • baner new
 • survey
 • survey
 • NADU
 • top11
 • uk 4
 • uk 9
 • Harkyvoblenergo
 • izyum2
 • uk 37