Тривають ремонтні роботи на автомобільних шляхах Ізюмщини

 

НОВИНИ

НАКАЗ військового комісара Ізюмського ОМВК

Оприлюднено у Оголошення

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

військового комісара Ізюмського об’єднаного міського військового комісаріату
04.07.2019   м. Ізюм    №79

Про проведення підготовчих дій щодо чергового призову в
жовтні-грудні 2019 року громадян на строкову військову службу

На підставі Закону України «Про військовий обов'язок i військову службу», постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 р. № 352 «Пpo затвердження Положення про підготовку i проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу», директиви командира військової частини С4011 від 15.02.2019 № Д2 "Про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу і звільнення в запас військовослужбовців, які вислужили встановлені строки строкової військової служби, у 2019 році" у серпні 2019 року проводяться підготовчі дії щодо призову громадян на строкову військову службу.
З метою організованого проведення підготовчих дій, щодо призову громадян на строкову військову службу в жовтні-грудні 2019 року та своєчасної відправки команд призовників

НАКАЗУЮ:

1. Заступнику військового комісаріату – начальнику відділення комплектування 09.07.2019 року провести додаткове заняття з особовим складом відділення комплектування, щодо військового обліку призовників.
2. Уci громадяни України чоловічої статі 1992-2001 року народження придатні за станом здоров’я до військової служби, яким в черговий призов виповниться 18 років, а також старші особи, якi не досягли 27-річного віку, що втратили підстави для надання відстрочки від призову на строкову військову службу, а також особи, які не мають права на відстрочку або підстав для звільнення від призову, передбачених статтями 17 та 18 Закону України “Про військовий обов'язок i військову службу“, і не призванні з різних причин на строкову військову службу у встановленні строки, зобов'язані з’явитись для проведення попереднього вивчення та проходження медичної комісії на призовну дільницю Ізюмського об’єднаного міського військового комісаріату за адресою: м.Ізюм вул. Старопоштова, 37 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках.
3. До 05.08.2019 року громадяни, якi не отримали персональних повісток, зобов’язані прибути до Ізюмського об’єднаного міського військового комісаріату та мати при собі документи, які посвідчують особу та військово-облікові документи.
4. Усі громадяни призовного віку, які підлягають попередньому вивченню та призову на військову службу у жовтні-грудні 2019 року i тимчасово перебувають за територією м.Ізюм та Ізюмського р-ну, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з'явитися у військовий комісаріат для проведення попереднього вивчення та проходження медичної призовної комісії.
5. На підставі Закону України “Про військовий обов'язок і військову службу“ керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування i форм власності, зобов’язані викликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їx на призовну дільницю.
6. Громадяни, які ухиляються від призову i не з'являються до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.
7. Головному спеціалісту відділення комплектування службовцю ЗСУ Коваленко А.В. наказ довести житлово-експлуатаційним організаціям, іншим організаціям або підприємствам та установам, що здійснюють експлуатацію будинків, відповідним виконавчим органам сільських рад, і міських рад, на підприємства, в установи та організації, навчальні заклади.
8. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

ТВО військового комісара Ізюмського
об’єднаного міського військового комісаріату
підполковник О.А.ЩИКОВСЬКИЙ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 • rada
 • city izyum
 • uk 3
 • logotip
 • baner new
 • survey
 • survey
 • NADU
 • top11
 • uk 4
 • uk 9
 • Harkyvoblenergo
 • izyum2
 • uk 37