Випуск програми "Районні вісті"
від 20 липня 2019 року

НОВИНИ

Відбудеться спеціалізований проект KharkivBUILD&Energy

Оприлюднено у Оголошення

Відбудеться спеціалізований проект KharkivBUILD&Energy

Останнім часом зацікавленість до інноваційних та енергоефективних технологій як в приватному будівництві, так і в промисловості стрімко зростає.

Енергозбереження й зменшення використання енергоресурсів, пошук нових альтернативних джерел, модернізація та реконструкція в будівництві, використання нових технологій та матеріалів – стали основними питаннями в сучасному будівництві та енергетиці.

Враховуючи актуальність інновацій та розвитку цих галузей в нашому регіоні, Харківська торгово-промислова палата стала ініціатором проекту KharkivBUILD&Energy - як ефективної комунікаційної платформи, яка стрімко розвивається та користується попитом не тільки серед професіоналів даного напрямку, а й серед приватних осіб.

Цей масштабний захід Східного регіону України об’єднує керівників та представників міжнародних та українських компаній-виробників, реалізаторів, закупівельників, дилерів, інженерів, архітекторів, топ-менеджерів, стратегів та інших спеціалістів підприємств, організацій різних сфер діяльності.

Аналізуючи попередні проведені нами заходи цього напрямку, зацікавлена аудиторія як серед учасників так і серед відвідувачів з кожним роком зростає. В порівнянні з весняною виставкою 2018 року кількість компаній-учасників на осінній виставці збільшилась в півтора рази. Розширюється і географія учасників. Окрім українських експонентів в заході брали участь компанії з Польщі та Німеччини.

У період з 14 по 17 березня 2019 року в Палаці Спорту (м. Харків) відбудеться вже четвертий спеціалізований проект KharkivBUILD&Energy за організацією Харківської торгово-промислової палати.

Програмою проекту передбачено:

Спеціалізована виставка «Будівництво. Архітектура. Дизайн»

Спеціалізована виставка «Енергетика. Електроніка. Енергоефективні технології»

Форум «Будівництво. Інновації. Енергозбереження»

Зона Networking – облаштована зона для проведення переговорів

Connecting Wall – обладнаний стенд, де підприємства зможуть розмістити свої вакансії та пропозиції про співпрацю

На сьогодні є багато Програм підвищення енергоефективності, енергозбереження й зменшення використання енергоресурсів та розвитку джерел відновлення енергії.

Такі програми як «IQ energy», «Зелений тариф», «Теплі кредити» роблять нові технології доступнішими для ще більшої аудиторії.

«Що це? Для чого? Як цим скористатись? З чого починати?» - саме на Форумі «Будівництво. Інновації. Енергозбереження» Ви отримаєте відповіді від професіоналів на ці запитання та безліч нових ідей і проектів, покрокові інструкції для впровадження їх в реальність, які підійдуть саме Вам.

Харківська торгово-промислова палата запрошує Вас до участі та відвідування нашого проекту KharkivBUILD&Energy.

Це дозволить Вам ознайомитись з передовими будівельними та енергоефективними технологіями і матеріалами, новинками дизайну та інтер’єру, архітектури та проектування, реконструкції та ремонту, ландшафтного дизайну та благоустрою, альтернативною енергетикою та інноваціями. Також налагодити прямі зв’язки з представниками міжнародних та українських компаній, підписати успішні угоди, знайти нових партнерів, підібрати варіанти для ресурсозбереження та енергоефективності саме для Вас, вийти на новий рівень розвитку.

За додатковою інформацією звертатися: тел.: +38 (057) 714 96 89, тел. моб.: +38 (050) 301 65 73, +38 (099) 615 58 83, Ситнік Ольга Євгенівна

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

сайт: www.kcci.kharkov.ua

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 • rada
 • city izyum
 • uk 3
 • bpd integr
 • baner new
 • NADU
 • president kadr rezerv
 • rv
 • top11
 • uk 4
 • uk 9
 • Harkyvoblenergo
 • izyum2
 • president kadr rezerv
 • uk 9
 • uk 37

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: