Черговий випуск програми "Районні вісті"
(концерт до 8-го березня у Левківці, Масляна у Чистоводівці, районні змагання по шашкам і шахматам)

НОВИНИ

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Оприлюднено у Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ
про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля
планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання
та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

1. Планована діяльність
Геологічне вивчення, в тому числі дослідно-промислова розробка родовища з подальшим видобуванням нафти, газу (промислова розробка родовища) (газ природний, конденсат, нафта, супутні компоненти - корисні копалини загальнодержавного значення) Підкам’яної ділянки Коробочкинсько-Максальської зони.
Пошук і розвідка покладів вуглеводнів у разі введення в ДПР родовища - дослідно- промислова розробка, геолого-економічна оцінка і затвердження запасів в ДКЗ України, промислова розробка. Метод розробки родовища - на виснаження, режим - газовий. Кінцева продукція - підготовлений до споживання газ природний, нафта і конденсат. Роботи на ділянці надр буде здійснювати структурний підрозділ - філія ГПУ «Шебелинка- газвидобування» АТ «Укргазвидобування».
Підкам’яна ділянка Коробочкинсько-Максальської зони розташована в межах Ізюмського, Балаклійського, Шевченківського, Куп’янського, Борівського районів Харківської області України.
Територіальні альтернативи не розглядаються (об’єкт існуючий, площа ділянки надр 483,6 км2; ділянка знаходиться в геологічному вивченні).
Технічні альтернативи не розглядають (об’єкт існуючий, в межах спеціального дозволу ресурси корисних копалин по Північно-Нурівській структурі обліковують на Державному балансі корисних копалин України, наявні документи дозвільного характеру).

2. Суб’єкт господарювання
Акціонерне товариство “Укргазвидобування”, код за ЄДРПОУ 30019775 Юридична адреса: 04053, Київ-53, вул. Кудрявська, буд. 26/28; тел.: (044) 461-25-49; факс: (044) 461-29-72

3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення
Міністерство екології та природних ресурсів України, відділ оцінки впливу на довкілля, поштова адреса: 03035, м. Київ, вул. Василя Липківського, 35 тел.: +38 (044) 206-31-29, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
контактна особа: Шимкус Марина Олександрівна, начальник відділу оцінки впливу на довкілля Мінприроди України

4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля
Рішенням про провадження планованої діяльності буде спеціальний дозвіл на користування надрами з метою геологічного вивчення, в тому числі дослідно-промислової розробки родовища з подальшим видобуванням нафти, газу (промислова розробка родовища Підкам'яної ділянки Коробочкинсько-Максальської зони, що видає Держгеонадра України.

5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань
Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначають у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передають для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.
Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обгрунтування. Зауваження та пропозиції можна подавати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та наочно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядають.
Громадські слухання (перші) відбудуться 15 серпня 2018 року о 12:00 годині у приміщенні готелю Reikartz Харків, Харківська область, м. Харків, вул. Садова, 4.

6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності
Міністерство екології та природних ресурсів України, відділ оцінки впливу на довкілля, поштова адреса: 03035, м. Київ, вул. Василя Липківського, 35, тел.: +38 (044) 206-31-29, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
контактна особа: Шимкус Марина Олександрівна, начальник відділу оцінки впливу на довкілля Мінприроди України.

7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій
Відділ оцінки впливу на довкілля Міністерства екології та природних ресурсів України, поштова адреса: 03035, м. Київ, вул. Василя Липківського, 35 тел.: +38 (044) 206-31-29, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
контактна особа: Шимкус Марина Олександрівна, начальник відділу оцінки впливу на довкілля Мінприроди України
Зауваження і пропозиції приймають протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.
8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності
Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 189 аркушах.

9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними
Ознайомлення зі змістом звіту ОВД можливе щоденно, крім вихідних з 26 липня 2018р.:
Акціонерне товариство “Укргазвидобування”, м. Київ, вул. Кудрявська 26/28, контактна особа Сердюченко Олексій Володимирович, тел. +380674130894.
Філія Український науково-дослідного інституту природних газів (УкрНДІгаз), м. Харків, вул. Гімназійна набережна, 20, контактна особа Німець Наталя Миколаївна, тел.: (057)730-45-09.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 • rada
 • city izyum
 • uk 3
 • bpd integr
 • baner new
 • NADU
 • president kadr rezerv
 • rv
 • top11
 • uk 4
 • uk 9
 • Harkyvoblenergo
 • izyum2
 • president kadr rezerv
 • uk 9
 • uk 37

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: