Тривають ремонтні роботи на автомобільних шляхах Ізюмщини

 

НОВИНИ

Відбувся міжобласний турнір з боксу,присвячений Дню захисника України

Оприлюднено у Новини району та області

За ініціативи голови Ізюмської РДА Яніса Никифорова та підтримки голови Борівської РДА Андрія Беседіна, на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу Борівської

дитячо-юнацької спортивної школи 11 жовтня відбувся відкритий міжобласний турнір з боксу, присвячений Дню захисника України. В змаганнях брали участь юнаки та дівчата різних вікових групп і вагових категорій Харківської, Сумської Полтавської, Донецької та Луганської областей. Честь Ізюмського району захищали Богдан Лук'яненко, Максим Могилевський і Захар Безгін під керівництвом тренера Ігоря Літвінова. На параді відкриття учасників змагань привітали очільники Борівського та Ізюмського районів Андрій Беседін і Яніс Никифоров та заступник голови Ізюмської РДА Василь Лесик. Начальник відділу культури, молоді та спорту Ізюмської РДА Альберт Воротиленко від імені організаторів заходу вручив почесним гостям турніру пам'ятні кубки. На це спортивне свято завітали досвідчені та імениті спортсмени і тренери, які відомі не тільки на теренах України, але й у світі та Європі, а саме: Сергій Данільченко - заслужений майстер спорту, бронзовий призер Олімпійських ігор в Сіднеї, Сергій Горсков - майстер спорту міжнародного класу, фіналіст Чемпіонату Європи, олімпійський ліцензіат, Олександр Остапчук - майстер спорту міжнародного класу, призер кубку Світу, старший тренер юнацької збірної України з боксу, Сергій Федченко - інтерконтинентальний чемпіон Світу за версією IBF, чемпіон Європи за версією WBO, Олександр Надєїн - президент Федерації Джиу-Джитсу України, Олександр Подлесний - майстер спорту міжнародного класу, чемпіон Європи з боротьби самбо, Віталій Захаров - президент спортивного клубу «Карат», Андрій Кузнецов - майстер спорту з боксу, президент спортивного клубу «Атом».
Перед початком змагань відбулось декілька показових боїв за участі бійців – професіоналів. Після контрольного зважування до складу дитячих змагань увійшла 32 пара. Всі бої пройшли у відчайдушній боротьбі і доставили численним вболівальникам безліч яскравих емоцій. Були і сльози від гіркоти поразок, і посмішки після оголошення перемоги, але протягом всього турніру в залі панувала дружна атмосфера. Одразу після кожного двобою почесними гостями турніру всі спортсмени були нагороджені пам'ятними медалями і дипломами відповідних ступенів, а ті пари бійців, що показали досить зрілий бокс, як для юнацького рівня, були нагороджені ще й кубками у номінаціях : «Найвидовищний бій», «За волю до перемоги», «За техніку» та інші.  
По завершенню змагань учасники, тренери та гості відмітили добру підготовку та організацію турніру і пообіцяли знову приїхати до Борової вже на наступні змагання. В свою чергу голова Ізюмської райдержадміністрації Яніс Никифоров пообіцяв учасникам, що наступний спортивний захід з боксу планується провести у новоствореному Ізюмському районі у грудні цього року.
Вітаємо всіх спортсменів, тренерів, гостей за те, що знайшли час, відгукнулись і завітали на це спортивне свято, а організаційний комітет, лікарів, працівників і керівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу Борівської ДЮСШ за підготовку споруди і створення сприятливих умов для проведення спортивного заходу такого рівня!

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 • rada
 • city izyum
 • uk 3
 • logotip
 • baner new
 • survey
 • survey
 • NADU
 • top11
 • uk 4
 • uk 9
 • Harkyvoblenergo
 • izyum2
 • uk 37