Районні вісті від 07.08.2020. Нарада голови РДА з сільськими головами району. 8 тур чемпіонату Ізюмського району з футболу.

НОВИНИ

Відбувся 7 тур Відкритого Чемпіонату Ізюмського району з футболу

Оприлюднено у Новини району та області

26 липня відбулися п’ять матчів 7 туру Відкритого чемпіонату Ізюмського району з футболу серед аматорських команд. Цей тур знову порадував вболівальників великою кількістю голів,

тому не дивно, що четверо футболістів зробили «дублі», а один – хет-трик. Також, знову підтвердив статус найкращого голеадора чемпіонату Олександр Морев, який, після свого чергового гола, з 13 забитими м’ячами очолює список кращих бомбардирів. А в зустрічі команд Ізюмської ОТГ і куньєвського «Олімпіка» не скористався шансом відсвяткувати свій хет-трик Андрій Мартинов, бо забив двічі з гри, але не реалізував пенальті. Слід зазначити, що ізюмська команда грала без трьох основних футболістів, але показала характер і билася до останньої хвилини, бажаючи підтримати свою основну команду – «Крем’янець», яка в чемпіонаті Харківської області в Двурічній мінімально, але перемогла господарів у меншості. Матч в Ізюмі розпочався з відчутною перевагою гостей, куньєвські спортсмени відразу взяли ініціативу в свої руки та стрімко атакували. Вже на 5 хвилині після удару нападника «Олімпіка» м’яч знайшов руку захисника ізюмчан, після чого суддя призначив перший з трьох пенальті. Та він же став першим невдалим: Андрій Мартинов пробив в інший від обраного воротарем кут, але повз воріт. А за 15 хвилин він же красивим ударом здалеку перекинув воротаря та відкрив рахунок. Перший тайм так і завершився. І хоча на 65 хвилині гри «Олімпік» не забив другий пенальті (цього разу господарів врятував воротар), вже за 5 хвилин Андрій Мартинов, обвівши двох захисників господарів, забив другий гол – 0:2 на користь гостей. Ізюмські футболісти не пригнічилися, а побігли відіграватися. Наприкінці матчу воротар збив у своєму майданчику нападника ізюмчан, який виходив один-на-один, і суддя призначив третій пенальті, але на цей раз – у ворота гостей. Чітко реалізував його Білодін Іномов. Рахунок 1:2 на користь «Олімпіка» так і залишився незмінним до фінального свистка.

У Капитолівці лідер чемпіонату ФК «Студенок» зустрічався з місцевим «Сатурном». Поступово довівши рахунок до 3:0 (голи у гостей забили Анатолій Чумаченко, 31 хв., Олександр Морев, 33 хв. та Данило Пасічник, 56 хв.), гості розслабилися, за що ледь не поплатилися у другому таймі: капитоляни відповіли двома влучними ударами Євгенія Погребенка на 57 хв. та Віталія Ляшенка на 61 хвилині зустрічі. Але на більше «Сатурн» не спромігся, тому гра завершилася з рахунком 2:3, а студенчани таким чином залишили за собою верхівку турнірної таблиці чемпіонату.
В інших матчах 7 туру «Донець» Малокомишуваської сільради розтрощив бугаївський «Колос» 7:2. За «Донець» забили Роман Барда, 9 та 39 хв., Артур Севумян, 21 хв., Руслан Раджабов, 30 хв., Максим Євлахов, 38 хв. та Павло Сліпушкін, 35 та 48 хв. У «Колоса» відзначилися Ярослав Базаєв, 41 хв. та Сергій Славгородський, 45 хв. «Темп» Бригадирівської сільської ради здобув вольову перемогу над «Молнією» (ІКХП) 3:2. Голи за господарів забили Єгор Корицький, 31 та 32 хв. і Олег Христенко, 70 хв., а за гостей – Владислав Іванов на 26 хв. та Сергій Забашта на 64 хв. В центральному матчі туру в Осколі зійшлися місцевий ФК «Цареборисово» з ФК «Чистоводівка». Гості швидко повели 2:0 після влучних ударів Олександра Холодкова на 3 хв. та Віталія Абрамова на 8 хв. Герой цієї зустрічі Ігор Дятлов на 27 хв. скоротив відставання до 1:2, але в другому таймі чистоводяни знову збільшили перевагу до двох м’ячів після голу Олександра Панкратова на 70 хв. З цим результатом більше всього був незгоден той же Ігор Дятлов, який спочатку на 74 хв. зробив рахунок 2:3, а у додатковий час оформив хет-трик і врятував свою команду від поразки за кілька секунд до завершення поєдинку – бойова нічия 3:3.
Наступної неділі у 8 турі «Колос» у Бугаївці прийматиме команду Ізюмської ОТГ, «Молнія» в Ізюмі – «Донець», «Чистоводівка» – «Сатурн», а дві центральні гри чотирьох лідерів чемпіонату будуть зіграні у Куньє, де «Олімпік» зустрінеться з «Цареборисово», та у Студенку, де ФК «Студенок» екзаменуватиме «Темп». Початок всіх зустрічей – о 10 годині ранку.