Тривають ремонтні роботи на автомобільних шляхах Ізюмщини

 

НОВИНИ

Голова Харківської ОДА Олексій Кучер з робочим візитом на Ізюмщині

Оприлюднено у Новини району та області

Сьогодні, 8 липня, голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер відвідав з робочим візитом Ізюмський район. Зустрічали та супроводжували делегацію з ХОДА

голова Ізюмської районної державної адміністрації Яніс Никифоров, народний депутат України Дмитро Любота.
Розпочався візит з ознайомлення в м. Ізюм зі станом проведених робіт з реконструкції фізкультурно-оздоровчого комплексу «Донець» з влаштуванням басейну, яке проводять у рамках програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським. Станом на зараз готовність споруди - 30%, та, за словами Ізюмського міського голови Валерія Марченка, після завершення облаштування котловану під басейн готовність вже буде 35%. Об’єкт важливий не лише для жителів Ізюмської міської об’єднаної територіальної громади, але і для мешканців всього Ізюмського району. Роботи на ФОК «Донець» планують завершити до кінця жовтня.
Наступним об’єктом, який відвідала делегація з ХОДА стало ДП «Ізюмський приладобудівний завод», яке входить до складу Державного концерну «Укроборонпром». Директор цього підприємства Сергій Філоненко влаштував гостям невелику екскурсію виробничими цехами заводу. Присутні ознайомилися з технологічними циклами виробництва продукції - відвідали інструментально-механічний цех №13, цех оптичного скловаріння та обробки скла №1, складальний цех №10 та музей підприємства.
На філії АТ «ДПЗКУ» «Ізюмський комбінат хлібопродуктів» гостей зустріли директор Вісхан Ісламов та Оскільський сільський голова Геннадій Загоруйко. Голова облдержадміністрації Олексій Кучер відзначив, що завод працює у цій сфері вже понад 30 років, й значна кількість колективу разом із керівником тут - з дня заснування. «Дякуючи керівництву, підприємство постійно розвивається та вдосконалюється, забезпечує ринок якісною продукцією, а земляків - роботою, тут працює близько 150 людей. Успішна робота підприємства потрібна нашій області», - сказав керівник Харківщини.
Як відзначили на підприємстві, середня заробітна плата працівників філії за 4 місяці цього року складає 13 тис. грн. У розмові з Олексієм Кучером робітники підприємства просили його сприяти ремонтам місцевих доріг,завершенні будівництва дитячого садочку та амбулаторії сімейного лікаря у с. Оскіл.
Заступник голови ХОДА Руслан Тихонченко додав, що всі звернення громадян швидко розглядаються і запропонував робітникам звертатися до РДА та ХОДА. Голова Ізюмської РДА Яніс Никифоров поцікавився як з часом вирішилися питання, які він взяв під особистий контроль, перебуваючи вперше на Ізюмському комбінаті хлібопродуктів після свого призначення. Народний депутат України Дмитро Любота зазначив, що він разом з депутатами Харківської області підтримують програму президента «Велике будівництво» і всі об’єкти які заплановані в цій програмі будуть добудовані, включно з ФОК «Донець» в м. Ізюм та в свою чергу, запросив присутніх звертатися з проблемними питаннями та пропозиціями до його громадської приймальні в м. Ізюм.
Наступною локацією, що відвідав голова ХОДА стала капітально відремонтована дорога «Ізюм-Оскіл», якість робіт на якій персонально контролював очільник району Яніс Никифоров. Особлива увага приділялася ділянці дороги, що веде від Оскільського інтернату в напрямку Донецької області. Вартість ремонту дороги Ізюм - Оскіл стала рекордно низькою для області та країни. Ціна повного двошарового ремонту з розміткою та дорожніми знаками складає 7,423 млн гривень на 1 км. Директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко доповів про зроблене та дав обіцянку у разі належного фінансування ще у цьому році добудувати цю дорогу до межі з Донецькою областю.
Далі почесні гості відвідали комунальну установу «Оскільський психоневрологічний інтернат», де ознайомилися з матеріально-технічною базою закладу. Директор Департаменту соціального захисту населення ХОДА Юрій Шпарага та директорка Оскільського ПНІ Марина Моросовська відзначили, що значний внесок в укріплення бази інтернату було зроблено завдяки тісній співпраці з ФРН у рамках реалізації проектів GIZ.
Повністю виконавши програму візиту на Ізюмщину, делегація ХОДА вирушила до Борівського району - 
http://borova-rda.kh.gov.ua/news/159/76436 
http://borova-rda.kh.gov.ua/news/160/76437

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 • rada
 • city izyum
 • uk 3
 • logotip
 • baner new
 • survey
 • survey
 • NADU
 • top11
 • uk 4
 • uk 9
 • Harkyvoblenergo
 • izyum2
 • uk 37