Тривають ремонтні роботи на автомобільних шляхах Ізюмщини

НОВИНИ

Відбувся 4 тур Відкритого Чемпіонату Ізюмського району з футболу

Оприлюднено у Новини району та області

5 липня відбулися п’ять матчів 4 туру Відкритого чемпіонату Ізюмського району з футболу серед аматорських команд. Цей тур проходив в екстремальних погодних умовах

під час майже 40-градусної спеки, і це – у затінку, бо матчі хоч і розпочиналися о 10 годині ранку, але футболістам довелося грати під прямими променями Сонця, коли по завершенню ігрового часу температура доходила майже до 50 градусів.

Цієї неділі були зафіксовані такі результати: оскільський «Цареборисово» переміг вдома 2:0 «Колос» з Бугаївки, «Молнія» (ІКХП) поступилася на своєму полі «Олімпіку» (Куньє) – 1:2, «Темп» Бригадирівської сільради розгромив команду Ізюмської ОТГ – 7:1, а єдина нічия 2:2 була зіграна між «Донцем» Малокомишуваської сільської ради та капитолівським «Сатурном».
Центральним і багатим на голи (загалом – 8) матчем 4 туру стала зустріч між лідерами. ФК «Студенок» приймав на своєму полі ФК «Чистоводівка». Обидві команди з початку чемпіонату отримали по три перемоги, тому боротьба велася, як кажуть, за шість очок. І взагалі, ця зустріч, скоріш за все, матиме вплив навіть на чемпіонство по завершенні сезону. Гра розпочалася і тривала у дуже високому темпі. Вже на її початку господарі зі штрафного відкрили рахунок. На 2 хвилині відзначився Олег Шкіря. На 26 хвилині помилкою захисника чистоводян скористався герой минулого матчу з ізюмчанами Олександр Морев – 2:0. Така швидка перевага у два м’ячі з принциповим суперником, мабуть, зіграла злий жарт з господарями поля, приспавши пильність, бо вже за кілька секунд відразу після розіграшу з центра майданчика, ФК «Чистоводівка» відіграв один м’яч. Автором голу став Єгор Чегурко. А ще за 11 хвилин гості відновили рівновагу. Після розіграшу кутового головою забив Віталій Абрамов. Другий тайм, як і перший, знову розпочався тиском на ворота гостей, що вдалося взнаки на 58-й хвилині, коли воротар чистоводян не впорався з дальнім ударом суперників, і Анатолій Чумаченко вдруге вивів вперед ФК «Студенок» – 3:2. Ще за кілька хвилин після навісної передачі красивий гол головою забив Владислав Сухомлин, чим теж вдруге зробив відрив від суперників у два м’ячі. Під завісу матчу команди обмінялися голами. Спочатку після провалу захисту студенчан скоротив відставання гостей і на 85-й хвилині зробив дубль Єгор Чегурко. А на останній хвилині влучним ударом з-за меж карного майданчика остаточний результат оформив нападник господарів Олексій Шилов – 5:3. Що ж, очікування вболівальників на цікавий футбол з безліччю голів виправдалися. Протягом гри була ще велика кількість гольових моментів, і невідомо як би вона завершилася, якби були точніші нападники та якби фортуна була б сприятливіша до гравців з Чистоводівки, але рахунок після фінального свистка арбітра вже не змінити. Єдине що можна сказати, так це невдоволення обома командами суддівством, бо навіть переможці після завершення гри висловили своє здивування стосовно деяких суддівських рішень.
Наступний 5 тур відбудеться у цю неділю, 12 липня. Цього разу в Ізюмі молоді футболісти міської ОТГ зустрінуться з ФК «Чистоводівка», «Олімпік» прийматиме «Студенок», «Цареборисово» – «Молнію», «Сатурн» – «Колос», а «Темп» – «Донець».