Районні вісті від 07.08.2020. Нарада голови РДА з сільськими головами району. 8 тур чемпіонату Ізюмського району з футболу.

НОВИНИ

Відбувся 3 тур Відкритого Чемпіонату Ізюмського району з футболу

Оприлюднено у Новини району та області

Цієї неділі пройшов 3 тур Відкритого чемпіонату Ізюмського району серед аматорських команд. Лише одна гра цього туру завершилася з більш-менш пристойним рахунком. Так

капитолівський «Сатурн» на своєму полі поступився 1:3 «Темпу» Бригадирівської сільради. В інших матчах були зафіксовані розгроми. З однаковими рахунками 7:1 оскільський «Цареборисово» переміг «Донець» Малокомишуваської ради, а «Олімпік» (Куньє) – «Колос» з Бугаївки. Несподівано завершилася і гра між непримиримими суперниками ФК«Чистоводівка» та «Молнією» (ІКХП), які кожного року б’ються за чемпіонство: чистоводяни забили 6 голів, на що «заводчани» відповіли одним голом престижу.
На стадіоні «Крем’янець» команда Ізюмської ОТГ приймала ФК «Студенок». Як і минулого тижня, граючи проти «Молнії», протягом матчу гості зі Студенка мали перевагу, але відкрили рахунок з пенальті, який реалізував Олександр Морев. Нападник студенчан ще двічі «розписався» у воротах господарів і оформив хет-трик, забивши ще два голи у другому таймі, коли спочатку вийшов один-на-один з воротарем ізюмчан, а потім після навісу з гострого кута пробив у дальній кут воріт суперників. І хоча за 90 хвилин гри виникало ще чимало моментів, суддівський свисток зупинив гру з остаточним рахунком 3:0 на користь гостей.
Наступний тур чемпіонату відбудеться у неділю, 5 липня. В цей день «Темп» буде приймати команду Ізюмської ОТГ, «Донець» – «Сатурн», «Колос» – «Цареборисово», «Молнія» – «Олімпік». А центральним матчем 4 туру стане зустріч двох лідерів турнірної таблиці у Студенку: місцева футбольна команда зустрінеться з ФК«Чистоводівка».