Районні вісті від 07.08.2020. Нарада голови РДА з сільськими головами району. 8 тур чемпіонату Ізюмського району з футболу.

НОВИНИ

Розпочався чемпіонат Ізюмського району з футболу серед аматорів

Оприлюднено у Новини району та області

Минулої неділі п’ятьма матчами стартував Відкритий Чемпіонат Ізюмського району з футболу серед аматорів. У центральній грі першого туру команда Ізюмської ОТГ приймала на стадіоні

«Крем’янець» футбольний клуб «Молнія» Ізюмського комбінату хлібопродуктів.
Перед початком матчу гравців привітали з довгоочікуваним початком чемпіонату Начальник відділу культури, молоді та спорту Ізюмської РДА Альберт Воротиленко, заступник голови райдержадміністрації Василь Лесик і депутат Харківської облради Вісхан Ісламов.
Незважаючи на спеку, матч розпочався жваво, забити могли як господарі, так і гості. Вже на 5 хвилині ізюмчани могли відкривати рахунок, але воротар «заводчан» випередив нападника суперників, гравець «Молнії» повернув воротарю м’яч головою, і гра продовжилася. Воротарі тримали свої ворота «сухими» 26 хвилин, коли було призначено штрафний удар поблизу карного майданчика господарів поля. Влучно виконав його Руслан Шаповалов, захисник намагався вибити м’яча, але тільки допоміг потрапити йому у власні ворота. Цей гол став першим і останнім у грі. До завершення матчу футболісти відзначилися тільки двома червоними картками, по одній – на кожну з команд.
Інші результати 1 туру: «Чистоводівка» перемогла «Донець» Малокомишуваської сільської ради 3:0; «Студенок» програючи 1:2 бугаївському «Колосу», зібрався і переміг 5:3, при цьому всі 5 голів – на рахунку Олександра Морева, який міг забити й шість, але не реалізував пенальті; ще один Олександр, але з прізвищем Ситнік підтримав свого тезку і майже наздогнав його, забивши у сітку воріт капитолівського «Сатурна» 4 м’ячі, чим допоміг своєму ФК«Цареборисово» розгромити господарів поля 9:0; ще одне принципове протистояння відбулося у селі Куньє, де місцевий «Олімпік» з рахунком 1:3 поступився «Темпу» Бригадирівської сільради.
Наступний, 2 тур чемпіонату Ізюмського району з футболу пройде у неділю, 21 червня.