Районні вісті від 07.08.2020. Нарада голови РДА з сільськими головами району. 8 тур чемпіонату Ізюмського району з футболу.

 

НОВИНИ

Засідання робочої групи з питань виплати заробітної плати

Оприлюднено у Новини району та області

Вчора, 17 березня 2020 року, відбулося планове засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в Ізюмському районі під

головуванням заступника голови Ізюмської районної державної адміністрації Василя Лесика. В засіданні робочої групи взяли участь: заступник начальника управління соціального захисту населення Ізюмської районної державної адміністрації Олег Ковтун, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ізюмського міськрайонного Центру зайнятості Вікторія Кушнеренко, начальник відділу з питань праці на зайнятості населення Ізюмської районної державної адміністрації Альбіна Літвінова, страховий експерт з охорони праці Ізюмського відділення УВД ФСС України в Харківській області Владислав Дубинський, в.о. завідувача сектором забезпечення наповнення бюджету № 2 фінансово-економічного управління ГУ ПФУ в Харківській області Наталія Осика, головний спеціаліст відділу з питань праці та зайнятості населення управління соціального захисту населення Ізюмської райдержадміністрації Наталія Дубініна. 

Вступне слово взяв Василь Лесик, який зазначив, що у зв’язку із епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні, засідання робочої групи буде проведено без представників підприємств району.
На засіданні розглянуто питання щодо роботи, спрямованої на підвищення рівня оплати праці та легалізацію тіньової зайнятості населення, додержання законодавства про оплату праці.
Олег Ковтун інформував присутніх про роз’яснювальну роботу, проведену управлінням соціального захисту населення Ізюмської райдержадміністрації щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин із суб’єктами господарювання, що провадять діяльність у сфері торгівлі в Ізюмському районі в січні-лютому 2020 року.
Альбіна Літвінова ознайомила присутніх з інформацією про станом оплати праці на підприємствах Ізюмського району в лютому 2020 року, а саме:
Станом на 01.03.20 року за оперативною інформацією заборгованості з виплати заробітної плати по підприємствам Ізюмського району немає.
Середньомісячна заробітна плата штатних працівників Ізюмського району за лютий 2020 року становить 7954 грн., що на 13,6 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року та в 1,7 рази перевищує розмір мінімальної заробітної плати (4723 грн.).
За січень-лютий 2020 року середньомісячна заробітна плата становить 7861 грн., що на 12,3 % більше ніж у відповідному періоді 2019 року.
Працівники промисловості району в лютому 2020 року отримали заробітну плату в середньому 10526 грн., що на 14,5 % більше ніж за аналогічний період минулого року. За січень-лютий середньомісячна заробітна плата становить 9689 грн., що 5,4 % більше ніж за аналогічний період минулого року
В Ізюмському Держлісгоспі середня заробітна плата в лютому становить 6359 грн., що на 12,2 % більше ніж за аналогічний період минулого року. За січень-лютий середньомісячна заробітна плата становить 6359 грн., що на 12,2 % більше ніж у відповідному періоді 2019 року.
Оплата праці працівників бюджетної сфери здійснюється на основі Єдиної тарифної сітки.
В галузі освіти заробітна плата одного штатного працівника в лютому в середньому становить 7092 грн., що на 12,4 % більше ніж у відповідному періоді 2019 року. За січень-лютий середньомісячна заробітна плата становить 7070 грн., що на 12,0 % більше ніж у відповідному періоді 2019 року.
Середньомісячна заробітна плата працівників закладів охорони здоров’я та соціального захисту в лютому становить 6736 грн., що на 16,9 % більше ніж за аналогічний період минулого року. За січень-лютий середньомісячна заробітна плата становить 6753 грн., що на 29,2 % більше ніж у відповідному періоді 2019 року.
В галузі культури нашого району середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника в лютому складає 3317 грн., що становить 77,1 % від показника за аналогічний період минулого року. За січень-лютий середньомісячна заробітна плата становить 4064 грн., що становить 94,4 % від показника за аналогічний період минулого року.
Майже 50% працюючих в районі зайнято в галузі сільського господарства.
Середньомісячна заробітна плата працівників галузі сільського господарства в лютому становить 9158 грн., що на 4,2 % більше ніж за аналогічний період минулого року. За січень-лютий середньомісячна заробітна плата становить 9159 грн., що на 4,2 % більше ніж у відповідному періоді 2019 року.
За результатами засідання робочої групи прийняті протокольні рішення.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 • rada
 • city izyum
 • uk 3
 • logotip
 • baner new
 • survey
 • survey
 • NADU
 • top11
 • uk 4
 • uk 9
 • Harkyvoblenergo
 • izyum2
 • uk 37