Тривають ремонтні роботи на автомобільних шляхах Ізюмщини

 

НОВИНИ

Патріотичні зустрічі з молоддю Ізюмщини провели воїни Нацгвардії

Оприлюднено у Новини району та області

Бійці батальону ім.Героя України генерала Кульчицького Володимир Пастушок (позивний – «Пісня») та Денис Лукашук (позивний – «Історик») провели сьогодні зустрічі з учнями району.

Перша з них відбулася в школі села Мала Комишуваха, а інша – в Регіональному центрі професійної освіти в Ізюмі.
Представляючи військових колективам учбових закладів, заступник голови Ізюмської РДА Василь Лесик нагадав про події, що відбулися на початку російсько-української війни 2014 року на Ізюмщині після захоплення росіянами на чолі з полковником ФСБ Росії Гіркіним міста Слов’янськ, та відмітив, що українці ніколи в історії не вели загарбницьких воєн, але й свої землі завжди захищали. «Тільки та нація і той народ мають право на існування, які здатні зі зброєю в руках захищати свою територію, державу, суверенітет і захищати мир», – наголосив Василь Якович.
22-річний Денис Лукашук з Хмельниччини розповів, що залишився в українській армії після завершення строкової служби, бо почуття патріотизму і бажання захищати рідну країну перемогло. Хоча і в цивільному житті він навіть в юному віці займав активну життєву позицію, захищаючи своїх співгромадян від несправедливості. Розповідаючи про свій батальйон, Денис пояснив, що на початку активних бойових дій проти росіян та сепаратистів-колаборантів після захоплення Слов’янську в Україні було дуже мало боєздатних військових частин і солдатів, не кажучи вже про офіцерів. Одним з тих, хто дійсно був професіоналом військової справи і патріотом нашої держави, – генерал Національної гвардії Сергій Кульчицький. Він разом з бійцями героїчно виконував бойові завдання під час запеклих боїв зовсім поруч з Ізюмщиною і разом зі своїми бійцями загинув у збитому вертольоті. Натепер батальйон імені генерала Кульчицького, який поклав початок добровольчому руху в Україні в 2014 році – легендарна військова частина.


Надалі Денис Лукашук, як історик, розповідав про Україну в розрізі розуміння історичних подій, не забруднених перевернутими з ніг на голову фактами радянською та російською пропагандою. Підтримав його в цьому побратим з Рівненщини 43-річний Володимир Пастушок, який пішов на війну відразу з Майдану, де був керівником однієї з сотень протестувальників. «Таким чином, з кочегарки, де я працював у цивільному житті, дуже швидко став військовим, бо після короткочасної підготовки на базі Національної гвардії в Нових Петрівцях після перемоги Майдану вже за місяць попав у пекло війни на Донбасі», – з посмішкою говорить Володимир у приватній бесіді. Окрім патріотичного виховання молоді розповідями про історію України, він звернувся до присутніх із закликом не цуратися української мови та свого місця проживання у соціальних мережах і закликав більше слухати українськомовну музику та дивитися українські фільми, обираючи між російським шансоном і репом, серіалами, фільмами і нашим культурним продуктом, саме український національний контент. Щоб слова не розходилися з ділом, Володимир підтвердив свій позивний, співаючи присутнім на зустрічах українські патріотичні пісні під гітару.
Діти і вчителі уважним слуханням, оплесками та криками «Героям слава»» і «Слава нації!» дякували гостям за зустрічі, а в Малій Комишувасі наші захисники отримали ще й невеличкі пам’ятні подарунки.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 • rada
 • city izyum
 • uk 3
 • logotip
 • baner new
 • survey
 • survey
 • NADU
 • top11
 • uk 4
 • uk 9
 • Harkyvoblenergo
 • izyum2
 • uk 37