Тривають ремонтні роботи на автомобільних шляхах Ізюмщини

 

НОВИНИ

Важливі для людей питання розглянуті сьогодні на нараді

Оприлюднено у Новини району та області

Сьогодні у малій залі засідань Ізюмської РДА відбулася нарада голови районної державної адміністрації Любові Шамрай з керівниками структурних

підрозділів райдержадміністрації, керівниками державних установ, організацій, підприємств і сільськими головами району.
У вступному слові Любов Миколаївна повідомила про зміни, що відбулися серед с/г підприємств, які орендують земельні паї селян. Зокрема, – про поглинання господарства ТОВ «Чарівний лан» приватним підприємством «Золота нива 1». Райдержадміністрація не може втручатися у діяльність приватних підприємців і завадити поступовій монополізації земельного ринку Ізюмського району, але є надія на новий Закон про обіг земель, у якому наразі передбачено обмеження для одного власника в межах однієї ОТГ у розмірі не більше 35%. Стосовно реформи адміністративного устрою, Любов Шамрай повідомила, що на даний момент на теренах нашого району планується зробити три ОТГ – Ізюмську міську, Оскільську та Куньєвську.
Першою доповіддю наради традиційно стала доповідь начальника фінансового управління районної державної адміністрації Світлани Крюкової. Вона розповіла, що станом на 1 лютого 2020 року до зведеного бюджету Ізюмського району надійшло 9 млн.150 тис. грн. при плані 8 млн. 511 тис.грн., або загальне виконання зведеного бюджету складає 108%. Коментуючи виступ Світлани Володимирівни, голова РДА торкнулася питання дрібних землевласників-платників податків, яким потрібно допомогти об’єднуватися заради покращення економічних показників в умовах жорсткої конкуренції з великими товаровиробниками.
Про роботу відділу освіти Ізюмської районної державної адміністрації у 2019 році розповіла присутнім на нараді начальник відділу освіти районної державної адміністрації Світлана Дворкіна. Вона наголосила на тому, що минулорічний проект «Нова українська школа» успішно змінив стандарти, за якими навчаються діти, особливо – у початкових класах. Також, Світлана Георгіївна доповіла про покращення матеріальної бази закладів освіти, про забезпечення підвозу дітей і вчителів, про успішну підготовку та проходження опалювального сезону і про організоване харчування.
Наступними питаннями, що заслухалися на нараді стали доповіді завідувача сектору правової роботи, запобігання та виявлення корупції Ізюмської РДА Миколи Івченка, який розповів про зміни у виборчому законодавстві на районному рівні, та завідувача сектору ЖКГ, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Вадима Плюваки про зміни в Закон України «Про публічні закупівлі».
Гаряча дискусія розгорнулася під час інформування начальником Ізюмської дільниці Куп'янської філії ПАТ «Харківгаз» Ігорем Коломійцем про зміни порядку оплати послуг з розподілу, як складової вартості природного газу. Він пояснив, що оплата за розподіл – це не оплата за користування, це оплата за обслуговування мереж. Але якщо раніше вона була включена до однієї квитанції,то тепер ця оплата буде окремо, бо постачальник газу і розподільча компанія – дві різні організації. Тому після постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, № 2080 від 07.10.2019 року відбулися саме такі зміни. Загальна плата за розподіл розділена на 12 місяців рівномірними сумами, щоб зменшити фінансове навантаження взимку. Сільські голови та керівники установ задали кілька питань, які хвилюють жителів Ізюмщини у зв’язку з останніми змінами, на що отримали відповіді представника «Харківгазу». За словами Ігоря Коломійця, якщо у абонента є плита, то за рік оплата за неї буде 419,8 грн., за плиту разом з котлом потрібно буде сплатити 578,3 грн., а за плиту, котел і газову колонку – 732,4 грн. Підсумком спілкування стала домовленість про те, що ПАТ «Харківгаз» у подальшому буде своєчасно інформувати Ізюмську РДА про зміни, щоб люди знали про них.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 • rada
 • city izyum
 • uk 3
 • logotip
 • baner new
 • survey
 • survey
 • NADU
 • top11
 • uk 4
 • uk 9
 • Harkyvoblenergo
 • izyum2
 • uk 37