Тривають ремонтні роботи на автомобільних шляхах Ізюмщини

 

НОВИНИ

Спартакіада Ізюмського району завершилася змаганнями з волейболу

Оприлюднено у Новини району та області

У суботу, 16 листопада, у спортивній залі Іванчуківської ЗОШ відбулися змагання з волейболу у залік ХІІІ Спартакіади серед організацій, підприємств і установ

Ізюмського району.
В розіграшу волейбольної першості взяли участь вісім команд, які представляли:
1. Бугаївську сільраду
2. Іванчуківську сільраду
3. Кам’янську сільську раду /старостинський округ
4. Куньєвську сільраду
5. Оскільську ОТГ
6. Районний відділ освіти
7. Районну державну адміністрацію
8. Чистоводівську сільраду
Таким чином, кількість команд, що дорівнювала восьми, дозволяла справедливо розіграти місця за вдосконаленою олімпійською системою.
Команди Оскола, Бугаївки і Куньєго виступали у ранзі фаворитів. В першому турі вони без проблем з однаковим рахунком 2:0 обіграли команди Ізюмської РДА, Чистоводівської сільради і Відділу освіти, відповідно, а команда Кам'янської сільської ради з таким самим рахунком здолала господарів турніру.
Але вже у другому турі у перебіг змагань втрутилася сенсація у вигляді нашвидкуруч зібраної кам'янської команди, якій на додачу не вистачало одного гравця. Натхненна гра камя’нчан дозволила з удаваною легкістю обіграти одного з "важковаговиків" турніру – команду Бугаївської сільради. Вийшовши на гру проти Кам’янки у ранзі фаворитів, бугаївчани, що не очікували настільки потужної гри від суперника, несподівано програли з загальним рахунком 0:2 за партіями, при цьому другий сет з майже "насухо" 1:15. Слід відзначити внесок лідера кам’янської команди і її капітана Владислава Бережного, в минулому співробітника Управління агропромислового розвитку Ізюмської РДА. Його колишні колеги з райдержадміністрації з подивом спостерігали за грою Владислава, не підозрюючи раніше наявності у нього таких спортивних талантів.
Осколу ж навпаки вдалося у півфіналі здолати запеклий опір кунян - 2:1 за партіями у впертій боротьбі за кожен м'яч.
Тож, на втішний фінал за третє місце команда Бугаївки вийшла дещо деморалізованою несподіваною поразкою від кам’янчан, а куняни, навпаки, були сповнені спортивної злості і бажання здобути призове місце. Тому, незважаючи на виграш Бугаївкою «на класі» першого сету, другу і вирішальну третю партію забрали куняни, які і стали бронзовими призерами змагань. Вагомою причиною здобуття високого турнірного місця стала добра зіграність куньєвської команди, адже в її складі грали «батьки і діти»: дві пари батько та син, а одна пара дядька та племінника. Окремо слід відмітити гру в атаці Антона Демидова, який, розігруючи комбінації зі своїм батьком Андрієм, буквально злітав над сіткою та наче цвяхи вгачував м’ячі у майданчик суперників.
У фіналі кам’янчани вп’ятьох дали бій фаворитам з Оскола, часто за ходом партій виривалися вперед, але перевага в класі і чисельності, а також упевненість переможців зламали опір зухвалих новачків – команда Оскола виправдала сподівання своїх вболівальників і здобула перше місце. Осколяни виграли першість з волейболу завдяки своїй технічності, зіграності і атлетизму – удари рослих і потужних діагональних нападників розрізали захист суперників наче ніж масло. Хоча не можна сказати, що оскільська команда була молодша за інших – у її складі перебували і гравці, що зі спортивної точки зору вже давно знаходяться у віці ветеранів. Так, за осколян грав відомий приватний підприємець Володимир Федченко, який відзначився впевненою грою на прийомі та креативною участю у розіграші комбінацій своєї команди.

osn
Учасники ж, які програли зустрічі першого кола, поділили між собою 5-8 місця за результатами ігор у втішній частині сітки розіграшу (див. нижче).

vtish
Оскільки волейбол був останнім видом районної Спартакіади після проведення турніру можна було підвести остаточні підсумки, що і зробив завідуючий сектором молоді та спорту Ізюмської райдержадміністрації Альберт Воротиленко. На призерів волейбольного турніру і всієї Спартакіади вже чекали солідні дипломи і блискучі кубки. Альберт Миколайович вручив дипломи та кубки переможцям турніру з волейболу – представникам команд Оскільської, Кам’янської і Куньєвської сільських рад, а також призерам Спартакіади: бронзовий призер з волейболу, команда Куньєвської сільської ради, посіла у загальному заліку перше місце, на другому – команда районного відділу освіти і замкнула трійку призерів Спартакіади Ізюмського району команда районної державної адміністрації. Підводячи підсумки Спартакіади, можна сказати, що у кожної команди були свої сильні і слабкі сторони, види спортивних змагань, у яких команда виступала фаворитом, і такі, де, апріорі, була аутсайдером. Проте, найвищі сходинки п’єдесталу зайняли команди, які, незважаючи ні на що, брали участь і боролися у кожному виді змагань.

spart

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 • rada
 • city izyum
 • uk 3
 • logotip
 • baner new
 • survey
 • survey
 • NADU
 • top11
 • uk 4
 • uk 9
 • Harkyvoblenergo
 • izyum2
 • uk 37