Випуск програми "Районні вісті" від 04.04.2020

 

НОВИНИ

На Ізюмщині відсвяткували День працівників сільського господарства

Оприлюднено у Новини району та області

Сьогодні, 15 листопада, в актовій залі Ізюмського регіонального центру професійної освіти відбулося урочисте святкування Дня працівника сільського господарства.

На свято зібралися аграрії зі всього району та багато почесних гостей, серед яких голова Ізюмської районної державної адміністрації Любов Шамрай, депутат Харківської обласної ради, директор Ізюмського комбінату хлібопродуктів Вісхан Ісламов, голова районної ради Сергій Дуванський. На правах господині приймала гостей директорка навчально-професійного закладу Любов Колісник.
Почесні гості привітали працівників сільського господарства з професійним святом. У своїй промові голова райдержадміністрації відзначила місце сільського господарства в економіці країни і вклад аграріїв Ізюмщини в «загальноукраїнський коровай». Любов Миколаївна наголосила, що цього року гарні врожаї були зібрані раніше ніж торік, незважаючи на несприятливі погодні умови. Вона подякувала сільгоспвиробникам, що вчасно сплачують орендну плату, підтримуючи ветеранів сільського господарства, та виплачують своїм працівникам гідну заробітну плату, за розміром якої Ізюмський район посідає п’яте місце серед районів області. Відзначаючи вклад Ізюмського регіонального центру професійної освіти в підготовку фахівців для агропромислового комплексу району, Любов Шамрай подарувала Регіональному центру професійної освіти мультимедійний комплекс.
Після теплих слів привітань почесні гості перейшли до урочистої церемонії нагородження найкращих підприємств і працівників сільського господарства району.
За показниками сільськогосподарського виробництва, забезпечення належної підготовки до вирощування урожаю наступного року, своєчасної виплати заробітної плати та сплати податкових платежів, виконання укладених угод за оренду землі і майна, за підтримку соціальної сфери кращими серед сільськогосподарських підприємств району визнано:
І місце: Товариство з обмеженою відповідальністю «СК Восток», директор – Ровчак Андрій Яковлевич.
ІІ місце: Товариство з обмеженою відповідальністю «Чарівний Лан», генеральний директор – Ажусін Костянтин Олександрович.
ІІІ місце: Товариство з обмеженою відповідальністю «АПК Хлібопродукт», директор – Заїка Володимир Володимирович;
Представникам цих підприємств були вручені Почесні грамоти Ізюмської районної державної адміністрації та Ізюмської районної ради.
За високі показники в роботі Почесні грамоти райдержадміністрації і райради також особисто отримали і найкращі працівники сільськогосподарських, обслуговуючих та переробних підприємств району:
- Бєлкін Андрій Олексійович, водій вантажних автотранспортних засобів ТОВ «Чарівний Лан»;
- Пономаренко Володимир Акимович, тракторист сільськогосподарського ТОВ «Хлібопродукт»;
- Загребельний Андрій Миколайович, тракторист-машиніст ТОВ «АПК Хлібопродукт»;
- Балаболка Сергій Вікторович, тракторист ПП «Золота нива 1»;
- Локотош Андрій Андрійович, тракторист ПП «Золота нива 1»;
- Приходько Олександр Миколайович, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва ТОВ «Старт»;
- Боцман Ігорь Анатолійович, водій ТОВ «Агрофірма Юг-М»;
- Мозгляков Олександр Андрійович, тракторист сільськогосподарського ТОВ «Злагода»;
- Льозний Сергій Іванович, комбайнер ФГ «Колос»;
- Мороз Микола Анатолійович, механізатор ФГ «Бєсєдіна»;
- Лагоша Роман Іванович, кролівник ТОВ «Племінне сільськогосподарське підприємство «Ізюмські кролики»;
- Гнєзділов Володимир Миколайович, рибак ТОВ «Ізюмриба»;
- Гончаров Геннадій Андрійович, слюсар-ремонтник філії АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» «Ізюмський комбінат хлібопродуктів»;
- Волков Віктор Андрійович, начальник цеху ТОВ «Закомельське» НВО «Сільгосптехніка»;
- Васенко Олег Іванович, слюсар-ремонтник ПАТ «Іванчуківське хлібоприймальне підприємство».
Щирими оплесками привітав зал виступ директора державного учбового закладу Ізюмський регіональний центр професійної освіти Любові Колісник. Любов Василівна відзначила, що для їх закладу великою честю є приймати у себе свято тих, хто своєю тяжкою працею на землі годує країну. Сердечними словами вона привітала хліборобів зі святом і висловила надію, що невдовзі ті учні, які зараз отримують професії, пов’язані з сільським господарством, по завершенню навчання досягнуть таких успіхів в роботі, що їх працю вшанують так, як сьогодні вшановують найкращих працівників сільського господарства району. Любов Василівна подякувала за подарований мультимедійний комплекс і висловила надію, що його застосування у навчальному процесі покращить якість професійного навчання.
Творчі колективи та самодіяльні артисти району влаштували для аграріїв чудовий святковий концерт та вразили найрізноманітнішими талантами. Присутні аплодували пісням у виконанні вокального ансамблю «Осколяночка» (керівник - Олександр Водоріз), дівочого вокального ансамблю і ансамблю викладачів Регіонального центру професійної освіти (керівник - Дмитро Ріпак), хореографічного колективу «Веселка» (керівник - Наталія Гуламова), чоловічого дуету Володимира Ільїнського та Ігоря Залюбовського та жіночого дуету з Оскола у складі Вікторії Корольової та Оксани Петренка, тріо дівчат-лицеїсток, солістів Наталії Іваненко, Олександра Саченкова, Василя Дудника, Валерії Рябенко і Альони Сінєнкової. Танцювальні номери подарували глядачам вихованці дитячої студії сучасного танцю «Ритм-денс» (керівник Альона Булавенко) і танцювальний колектив учнів Регіонального центру (керівник Наталія Володіна). Цирковий номер з обручами презентувала публіці Анастасія Шульц. Вела урочистий захід начальник відділу культури і туризму Ізюмської РДА Олена Рудь.

Україна селянська – це не тільки гектари чорнозему чи центнери збіжжя. Україна – це сільська честь, це правда рідного краю, це гордість предків за своїх нащадків, що й зараз зберігають вікові цінності праці на землі. Так було завжди: ми – народ міцних, вікових сільськогосподарських традицій. І наша земля славна працею своїх трударів.
Все міняється в цьому світі, а сільська праця, як і раніше, необхідна всім і кожному. Плодами праці сільських жителів користується кожна людина в нашій країні. Сьогодні свято справжніх та дбайливих господарів, які щодня розумом, серцем, невтомними руками багато століть зберігають нашу благодатну ниву.
Нехай вашими надійними супутниками, товаришами в цій важливій справі будуть дружні сходи, родюча земля та ясне небо.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 • rada
 • city izyum
 • uk 3
 • logotip
 • baner new
 • survey
 • survey
 • NADU
 • top11
 • uk 4
 • uk 9
 • Harkyvoblenergo
 • izyum2
 • uk 37

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: