НОВИНИ

Вдалий виступ Липчанівських бігунів на змаганнях "Balakliia RUN"

Оприлюднено у Новини району та області

Другого листопада в місті Балаклія проходив ХХХІІ традиційний легкоатлетичний пробіг «Balakliia RUN», в якому взяли участь 237 атлетів

з Харківської, Донецької і Полтавської областей. Спортсмени змагались на дистанціях 2,5, 5, 10 і 15 кілометрів. Вчетверте поспіль в цих змаганнях брали участь учні Липчанівського НВК під керівництвом вчителя фізичної культури цього закладу Віктора Шкарлета, які показали вельми непогані результати. Так, Павло Жук на дистанції 2,5 км серед 14-15 річних юнаків посів 5 місце, Єлизавета Пишна на цій же дистанції серед дівчат 16-18 років стала бронзовою призеркою, а Ангеліна Казмірчук піднялась на вищу сходинку п’єдесталу. Серед юнаків 14-17 років на дистанції 5 км Тимур Запорожченко став четвертим, а Олександр Казмірчук виборов срібло. Крім цього Олександр в абсолютному заліку посів почесне сьоме місце. Всі призери змагань були нагороджені медалями і дипломами відділу у справах молоді та спорту Балаклійської райдержадміністрації.