від 12 жовтня 2019 року

НОВИНИ

Дебютна нічия «Молнії» в 1 турі ліги з міні – футболу

Оприлюднено у Новини району та області

В суботу, 28 вересня, стартувала відкрита ліга з міні – футболу «Переможці» серед аматорських команд. Всі матчі проходитимуть протягом двох місяців

на футбольному майданчику з синтетичним покриттям на території Ізюмської ЗОШ №4. В цих змаганнях беруть участь 7 аматорських колективів, серед яких і новоспечений чемпіон Ізюмського району з футболу сезону - 2019, команда «Молнія» комбінату хлібопродуктів.

В першому турі суперниками «Молнії» була команда «Союз». Протягом всієї зустрічі капитоляни мали ігрову і територіальну перевагу, а «Союз» переважно грав на контратаках, які втілились у 3 забиті м’яча. Здавалось гра так і завершиться з розгромним рахунком, але з цим, вочевидь, були незгодні гравці «Молнії». На початку другого тайму «Молнія» змінила воротаря на п’ятого польового гравця, що і принесло свої плоди. За 5 хвилин до завершення гри вони тричі змусили воротаря «Союза» доставати м’яча з власних воріт. Голи на рахунку Дмитра Савіна, Віталія Калініченка і Артема Вітка. Для збільшення результату у команд вже не вистачило часу. Фінальний свисток арбітра зафіксував бойову нічию 3 : 3.