від 14 вересня 2019 року

НОВИНИ

ФК «ОЛІМПІК» /КУНЬЄ/ - ВОЛОДАР ФУТБОЛЬНОГО КУБКА ПАМ’ЯТІ ФЕДОРА ЗВЄРЄВА

Оприлюднено у Новини району та області

У неділю 1 вересня відбувся VI традиційний турнір пам’яті видатного спортсмена і тренера Ізюмщини Федора Григоровича Звєрєва.

В турнірі взяли участь 8 районних команд, які були розділені на 2 групи. Група «А» проводила свої ігри в с. Капитолівка, а група «Б» – в Осколі.
Турнір порадував глядачів цікавою, змістовною грою команд-учасників, а також доволі несподіваними, але цілком заслуженими результатами.
Так, в першій групі команда Ізюмського комбінату хлібопродуктів «Молнія» перемогла з мінімальним рахунком 1:0 земляків з Капитолівки, «Сатурн», та двічі зіграла внічию 1:1 з бугаївським «Колосом» і куньєвським «Олімпіком» і з 5 очками посіла друге місце в групі. Переможцем групи з однією нічиєю та двома перемогами над «Сатурном» 2:1 і «Колосом» 2:0 став «Олімпік».
В другій групі зустрічалися команди «Цареборисово» (Оскіл), «Чистоводівка», «Донець» (Донецьке) та «Темп» (Бригадирівська сільська рада). Тут також, як і в першій групі, осколяни з двома перемогами над «Чистоводівкою» 1:0 і «Темпом» 2:1 та нічиєю 1:1 з «Донцем» вийшли з першого місця. Другими в цій групі стали футболісти «Чистоводівки», які двічі святкували перемогу: 2:0 над «Донцем» і 1:0 над «Темпом».
В матчі за третє місце «Молнія» у принциповому матчі з «Чистоводівкою» забила в кожному таймі по голу і стала бронзовим призером турніра. У фінальному двобої зійшлися «Олімпік» і «Цареборисово», але гостросюжетної боротьби, на жаль, не вийшло. Гравці «Олімпіка» відкрили рахунок вже на 11 хвилині матчу. Другий м’яч влетів у ворота «Цареборисово» на початку другого тайму, а фінальну крапку поставив Вадим Яценко, який розкішним ударом зі штрафного, обвівши стінку, довів рахунок до розгромного. 3:0 і куньєвський «Олімпік» після тріумфу тиждень тому в Кубку району, стає володарем ще одного трофею.

table
Команди, які посіли призові місця, отримали пам’ятні кубки, медалі та грошові винагороди. Також було визначено кращих гравців турніру: