Випуск програми "Районні вісті"
від 17 січня 2020 року

НОВИНИ

В селах Куньє та Чистоводівка відкрили оновлені об’єкти

Оприлюднено у Новини району та області

Сьогодні в селах Куньє та Чистоводівка урочисто відкрито об’єкти соціальної інфраструктури, покращення яких зроблено за програмою фінансування

міні-проектів Харківської обласної ради «Разом в майбутнє». В ці села завітали ті, хто сприяв втіленню проектів в життя: голова РДА Любов Шамрай, депутат обласної ради Вісхан Ісламов, голова районної ради Сергій Дуванський, начальник відділу освіти Ізюмської РДА Світлана Дворкіна. Всі вони вітали селян із завершенням довгоочікуваних оновлень.
Також, на заходах були присутні директори Куньєвського та Чистоводіського НВК Наталія Соляник та Надія Зеленюк, сільські голови Сергій Мовчан та Нерсес Нерсисян, місцеві мешканці, серед яких – активісти, які безпосередньо розробляли міні-проекти у своїх селах. Так, батьківський комітет Куньєвського НВК був ініціатором проекту «Створення умов для розвитку спортивних та творчих здібностей дітей Куньєвського НВК під час ігрової діяльності». Цей проект був спрямований на створення умов для розвитку здібностей дітей та облаштування зони відпочинку для учнів різного віку та їхніх батьків. В рамках реалізації проекту були придбані ігровий і спортивний майданчики, спортивні конструкції, павільйон, тенісні столи, лавочки та урни. Загальний бюджет склав 266 270 грн., з яких 133 135 грн. – кошти обласного бюджету, 119 821 грн. – кошти районного бюджету, 13 314 грн. – кошти конкурсанта, відповідно до ухваленого розподілу витрат, за яким 50% необхідного фінансування виділяється з обласного бюджету, 45% – з бюджетів районів і 5 відсотків – це кошти місцевих громад-конкурсантів.
Наступний міні-проект громадської організації «Промінь» «Придбання масажного обладнання та комп’ютерної техніки» також реалізовано в селі Куньє. Завдяки йому для відділення територіального центру соціального обслуговування було закуплено апарат для масажу стоп, масажне крісло, масажер для ніг, наколінник, турманієвий мат та комп’ютерну техніку. Загальна сума проекту – 243 500 грн., з них: 121 750 грн. – кошти обласного бюджету, 109 575 грн.– кошти районного бюджету, 12 175 грн. – кошти конкурсанта. За кошти Куньєвської сільради було додатково придбано масажне крісло вартістю 70 000 грн. За словами сільського голови Сергія Мовчана, селяни давно мріяли про обладнане відділення терцентру, тому сільська рада й сама долучилася до міні-проекту, профінансувавши ремонт приміщення, закупівлю меблів та виділилаі кошти на інші дрібні потреби, щоб люди ходили до центру із задоволенням.
Завершилися урочисті заходи у Чистоводівці, де реалізовано міні-проект батьківського комітету Чистоводівського НВК «Здорове та правильне харчування – запорука здоров’я дитини». Його результатом стало створення сучасного комфортного місця для харчування школярів та працівників закладу. Відтепер продукти будуть якісніше зберігатися за належної температури.В рамках проекту було придбано сучасне кухонне обладнання та облаштовані зони роздачі (марміт, стелажі для зберігання готової продукції, електронні ваги, стійка для столових приладів, сушка для посуду, витяжки, електром’ясорубка). Придбано «меблі-трансформери» для дітей різної вікової категорії. Проведено ремонт обідньої зали: відновлено стелю, встановлені сучасні світильники, облаштовано стіни. Загальна сума проекту – 153 400 грн., з них: 76 700 грн. – кошти обласного бюджету, 69 030 грн. – кошти районного бюджету, 7 670 грн. – кошти конкурсанта.
Під час презентацій проектів місцеві жителі виказали вдячність всім причетним до їхньої реалізації, діти влаштували невеличкі розважальні дійства, а депутат Харківської обласної ради Вісхан Ісламов вручив кожній ініціативній групі сертифікати, які засвідчують успішне завершення міні-проектів обласного конкурсу «Разом в майбутнє», та побажав не зупинятися на досягнутому і розробляти в майбутньому якомога більше нових проектів.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

 • rada
 • city izyum
 • uk 3
 • bpd integr
 • baner new
 • NADU
 • president kadr rezerv
 • rv
 • top11
 • uk 4
 • uk 9
 • Harkyvoblenergo
 • izyum2
 • president kadr rezerv
 • uk 9
 • uk 37

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: