від 14 вересня 2019 року

НОВИНИ

Чемпіонат району з футболу виходить на фінішну пряму

Оприлюднено у Новини району та області

До завершення чемпіонату залишилось 4 тури, тому можна підвести деякі підсумки. Після чергового 14 туру, «Молнія» , завдяки перемозі

над прямим конкурентом за медалі, «Студенком», 4 : 1, збільшила свій відрив від переслідувачів на 8 очок і стала ще ближче до чемпіонства в цьому сезоні. Героєм матчу став Микита Фоменко, який в цій грі відзначився хет – триком, незабитим пенальті і жовтою карткою. Помилку «Студенка» вдало використали гравці «Цареборисово», які на домашньому стадіоні з рахунком 3 : 1 переграли «Темп» і вийшли на друге місце в турнірній таблиці, тим самим змістивши «Студенок» на третю сходинку. Не відстає від «Студенка» і куньєвський «Олімпік», який на виїзді у важкому протистоянні з борівським «Осколом» здобув дуже важливу для себе перемогу з мінімальним рахунком 2 : 1 і на одне очко відстає від трійки лідерів. «Донець», який не програвав 2 тури поспіль, несподівано на домашньому стадіоні був розбитий минулорічним чемпіоном, «Чистоводівкою», з розгромним рахунком 6 : 0. Також на виїзді крупну перемогу 4 : 1 в битві аутсайдерів здобув «Сатурн» над бугаївським «Колосом». Тут був зафіксований другий хет – трик в турі у гравця «Сатурна» Віталія Ляшенка, який і вирішив долю поєдинку. Свої вирішальні м’ячі він провів на 85 і 89 хвилинах (до цього був нічийний рахунок 1 : 1), а останній гол провів Антон Криворучко на 5 доданій арбітром хвилині.

Після 14 турів чемпіонату району з футболу «Молнія» з 34 очками очолює турнірну таблицю і можна вважати без 5 хвилин чемпіон. А за інші дві призові сходинки вся боротьба ще попереду, бо команди йдуть з одно очковим відривом одна від одної. Далі, становище команд дивіться в турнірній таблиці.

Серед бомбардирів змін не відбулось, як і раніше з 13 м’ячами лідирує Олександр Морев із «Студенка». Другу і третю сходинки ділять між собою Сергій Славгородський з «Олімпіка» і Олег Шкіря, ще один представник «Студенка». У обох по 10 влучних пострілів.

Цієї неділі, 25 серпня, о 10.00 год. на стадіоні с. Куньє відбудеться фінальний матч на Кубок району між командами «Олімпік» і «Темп». Запрошуються всі любителі і вболівальники спорту № 1 у світі.