від 09 листопада 2019 року

НОВИНИ

Футбольна команда «Молнія» відривається від своїх конкурентів

Оприлюднено у Новини району та області

Після 13 турів чемпіонату району з футболу «Молнія» впевнено, з 6 – ти очковим гандикапом від «Студенка», очолює турнірну

таблицю. 11 серпня відбулись ігри чергового, 13 туру, який подарував глядачам три крупні перемоги і 18 голів. В Боровій місцевий «Оскіл», програючи після першого тайму 0 : 1, здобув вольову перемогу над «Темпом» 4 : 1. Два матчі між «Колосом» і «Цареборисово» та «Сатурном» з «Донцем» завершились з однаковим рахунком 0 : 1 на користь гостей. За самовільне залишення футбольного поля на 91 хвилині матчу, згідно статті 4 пункту 8 Дисциплинарного Регламенту з «Сатурна» знято 3 залікових бали. Ще дві зустрічі між прямими конкурентами за медалі завершились з крупним рахунком. Так «Студенок», пішов на перерву, програючи вдома «Чистоводівці» 1 : 2, в другому таймі відгрузив 4 м’яча, не пропустивши в свої ворота жодного. Остаточний рахунок 5 : 2. Відзначаємо покер у виконанні ветерана «Студенка» Олега Шкірі. Також, але тільки на виїзді, «Молнія» крупно познущалась з куньєвського «Олімпіка» і взяла реванш за двотижневу поразку в півфіналі кубка району. Впевнена перемога заводчан 4 : 0, а нападник «Молнії» Руслан Шаповалов оформлює хет - трік.

Завдяки таким результатам, в турнірній таблиці відбулось декілька змін. Так, «Цареборисово» змістило з третьої сходинки куньєвський «Олімпік», а «Оскіл» помінявся місцями з «Темпом» і тепер випереджає останнього на 2 пункти.

В гонці бомбардирів з 13 м’ячами, як і раніше лідирує Олександр Морев із «Студенка». Другу і третю сходинки ділять між собою Сергій Славгородський з «Олімпіка» і Олег Шкіря, ще один представник «Студенка». У обох по 10 влучних пострілів.

Наступний, 14 тур, відбудеться 18 серпня. В Боровій зустрінуться «Оскіл» і «Олімпік», в Капитолівці зустрінуться лідери чемпіонату, «Молнія» прийматиме «Студенок», «Донець» проведе зустріч з «Чистоводівкою», в Бугаївці зустрінуться два аутсайдера «Колос» і «Сатурн», а «Цареборисово» поміряється силами з «Темпом» в Осколі.

До Вашої уваги турнірне становище команд після 13 турів.